Wyszukiwałeś:

Ursus

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ursus

Spróbuj też wyszukać: audi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Ursus sprzedany

Spółka POL-MOT Warfama SA podpisała ze spółką Bumar sp. z o.o.umowę sprzedaży ciągników marki „URSUS”, znakówtowarowych oraz udziałów spółki URSUS, za łączną maksymalnąkwotę ponad 15,4 mln zł netto.

 

Ursus w Lublinie

Jeszcze w tym roku zarząd spółki POL-MOT Warfama SA planujeuruchomienie produkcji pierwszej testowej serii ciągników sprzedawanychpod marką URSUS. Zgodnie z planami produkcja ciągników będzie miałamiejsce w lubelskim oddziale spółki zlokalizowanym na terenie dawnejfabryki samochodów przy ul. Mełgiewskiej. Jak przewidują władzespółki pierwsza pilotażowa seria Ursusów obejmująca minimum 50sztuk zjedzie z taśmy montażowej jeszcze przed końcem roku. Ciągniki tebędą przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w rolnictwie, alerównież sadownictwie, służbach komunalnych, leśnych i innych.

 

URSUS żyje na nowo

1 czerwca 2012 r. Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy KrajowegoRejestru Sądowego zarejestrował w Rejestrze Przedsiębiorców KRSzmianę dotychczasowej nazwy spółki z POL-MOT Warfama SA na Ursus SA.Tym samym legendarna marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce ale i na świecieuzyskała drugie życie.

 

?Byki i Niedźwiedzie? dla Ursus SA

Redakcje Gazety Giełdy „Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej”wybrały zwycięzców spółki roku 2012 z sWIG80. W tym roku po razpierwszy wśród nominowanych znalazła się spółka Ursus od razuzdobywając statuetkę „Byki i Niedźwiedzie”.

 

Ursus podsumowuje I półrocze

W I półroczu 2013 r. spółka Ursus SA odnotowała 22 proc. spadekprzychodów ze sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych, wporównaniu do pierwszego półrocza 2012 r.

 

Ursus współpracuje z WATem i FON SKB

Zarząd URSUS S.A. zawarł porozumienie o współpracy z WojskowąAkademią Techniczną oraz Fabryką Osi Napędowych – SKB z siedzibą wRadomsku, rozszerzające dotychczasową współpracę z WAT.

 

Ursus przymierza się do produkcji autobusów elektrycznych

Spółka URSUS S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne orazPolitechnika Lubelska, przy wsparciu Urzędu Miasta Lublin, podpisali umowękonsorcjalną dotyczącą przygotowania i wdrożenia do produkcji innowacyjnegoautobusu elektrycznego. Nowoczesny pojazd będzie napędzany bateriamilitowo-jonowymi. Autobus zostanie wykonany na potrzeby Miasta Lublin.

 

Ursus Ekovolt - polski autobus elektryczny z homologacją

Choć firma Ursus kojarzy nam się głównie z mknącym po polu czerwonym ciągnikiem, to zakres jej działalności jest znacznie szerszy. Niebawem lublińskich pasażerów będzie woził elektryczny autobus miejscowejprodukcji.

 

Warszawa kupuje elektryczne Ursusy

Już w przyszłym roku flota Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawiepowiększy się o 10 elektrycznych autobusów. Maszyny, którepojawią się na Trakcie Królewskim dostarczy Ursus.

 

Ursus - rekordowa sprzedaż i wodorowe plany

Kolejny polski producent autobusów coraz lepiej radzi sobie na rynku.Ursus zebrał na przyszły rok zamówienia na łączną kwotę prawie 180mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019