Wyszukiwałeś:

Urus

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Urus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Lamborghini Urus: Potężny byk wkracza na arenę

Odpowiedź na pytania, które od wielu miesięcy dręczyły cały świat motoryzacji właśnie pojawiła się na targach w Pekinie. Tak. Lamborghini pokazało SUVa. Oto Lamborghini Urus.

 

Lamborghini wciąż się wacha

Podczas targów motoryzacyjnych w Sao Paulo Lamborghini dumnie będzie prezentować koncepcyjny model Urus. Koncepcyjny, gdyż decyzja dotycząca produkcji tego modelu jak na razie nie zapadła.

 

Lamborghini Urus dostało zielone światło

2017. To rok, w którym marka z Sant'Agata rozpocznie produkcje SUVa onazwie Urus. Włosi planują rocznie sprzedawać ok. 3000 sztuk tegokontrowersyjnego samochodu.

 

SUV Lamborghini będzie budowany na Słowacji

Lamborghini w 2012 roku na targach w Pekinie zaprezentowało świetniewyglądający koncept SUVa o nazwie Urus. W sprawie wersji produkcyjnejpojawiły się kolejne informacje.

 

Lamborghini Urus jednak z Włoch?

Nowe doniesienia wskazują na to, że Lamborghini Urus jednak powstanie i dotego w swoim macierzystym kraju.

 

Zielone światło dla Lamborghini Urus

W tym tygodniu ma pojawić się oficjalny komunikat marki Lamborghinidotyczący SUVa o nazwie Urus. Auto będzie produkowane we Włoszech.

 

SUV Lamborghini będzie bardzo podobny do Urusa

W 2012 roku Włosi z Sant'Agat pokazali światu koncepcyjny model Urus. Projektzapowiadał drugiego w historii marki SUV, który na rynku mazadebiutować w 2018 roku. Samochód będzie produkowany we Włoszech.Finalna wersja produkcyjna stylistycznie ma być bardzo podobna do studyjnegoUrusa.

 

Lamborghini myśli o jeszcze mocniejszym SUV-ie

Jeszcze model Urus nie zawitał do salonów, a w Sant Agata Bolognesemyślą już o mocniejszej wersji tego modelu. Właśnie docierają do nasplotki na temat modelu Superveloce.

 

Lamborghini Urus oficjalnie - dane techniczne, osiągi, rozwiązania

Włoska stajnia z Sant Agata Bolognese długo kazała czekać na ten model. OtoLamborghini Urus - superszybki SUV z bykiem na masce. Znamy już wszystkieszczegóły na jego temat.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019