Wyszukiwałeś:

V12 X

Vantage X

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: V12 Vantage

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

12-cylindrowy Aston Martin Vantage

W dobie walki o każdy litr paliwa i gram CO2 nawet producenci ultrasportowych iultraluksusowych samochodów starają się wprowadzać bardziejekologiczne rozwiązania. A tymczasem Aston Martin na wystawie w Genewiezaprezentuje najmocniejszą wersję modelu Vantage.

 

Hardcorowa wersja Vantage

Aston Martin wprowadza właśnie ostrzejszą wersję swojego małego GT - V8Vantage S.

 

Aston Martin testuje nowy model

W tym tygodniu na torze Brands Hatch, Aston Martin Racing rozpoczął testynowego modelu V12 Ventage GT3. W ciągu zaledwie dwóch dni auto przejechało prawie 1000 km. Za kierownicą większość czasu spędził kierowca fabryczny Darren Turner.

 

Aston Martin pokazuje najnowszego roadstera

Model V12 Vantage Roadster jest nowy w rodzinie. Po prezentacji V12 Vantagepewne było że pojawi się jego odkryta wersja. Pytanie brzmiało nie"czy" tylko "kiedy". I oto już jest.

 

Aston Martin V12 Vantage S

 

Najnowsze dziecko Astona Martina, model V12 Vantage S zapewnia 573 KM mocy maksymalniej. Topowa prędkość jaką możemy osiągnąć to 330 km/h. 

 

Aston Martin pokazał V12 Vantage S

Producent samochodów z Gaydon zaprezentował wzmocnioną wersję V12Vantage. Dodanie literki S to nie tylko wzrost mocy, ale i zastosowanie nowe7-biegowej skrzyni.

 

Aston Martin V12 Vantage S Roadster nadchodzi

Aston Martin oficjalnie zaprezentował nowy kabriolet V12 Vantage S Roadster.Cechy szczególne - 565 KM mocy i 620 Nm maksymalnego momentu.

 

Aston Martin Vantage GT3: Z toru na drogi cywilne

Oto Vantage GT3, czyli wyjątkowy prezent dla fanów marki Aston Martin. Brytyjski producent zbuduje tylko 100 egzemplarzy tego drogowego potwora, auta,którego protoplasta  rywalizuje na torach.

 

Aston Martin V12 Vantage S jak Spitfire

W tym roku mija 80 lat od pierwszego lotu legendarnego, brytyjskiego myśliwcaSubmarine Spitfire i z tej okazji oddział "Q" Aston Martinastworzył limitowaną wersję  modelu V12 Vantage S. Zobacz, jakprezentuje się wyjątkowy model Aston Martina.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "V12 Vantage".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019