Wyszukiwałeś:

V4

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: V4

Spróbuj też wyszukać: kaskai v3 rav4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wątek na forum: Renault Megane: Wita rodzinę GT

Silnik V4? Czy to nie pomyłka? ~cdi

 

BMW na IAA we Frankfurcie

BMW zaprezentuje na Międzynarodowym Salonie Samochodowym (IAA) we Frankurciedużo nowości. Będzie można podziwiać całkowicie nowe modele, jakrównież pozostałe innowacje techniczne.

 

Renault Megane: Wita rodzinę GT

Jeszcze w tym roku francuskie Renault wprowadzi do sprzedaży sportową wersjęGT kompaktowego Renault Megane. Auto ma zapełnić lukę pomiędzy bazowymwariantem Megane, a Megane Sport, które podobnie jak wersja GT prezentowanebyło na salonie samochodowym w Paryżu.

 

15 milionów Volvo

Prawie osiemdziesiąt lat od wyprodukowania pierwszego modelu marki Volvo, ztaśm montażowych fabryki w Uddevalla zjechał dziś 15-milionowy egzemplarzszwedzkiej marki.

 

Najciężej ukraść...

...Audi. Tak wynika z kolejnej odsłony brytyjskiego plebiscytu "BritishInsurance Vehicle Security Awards 2009", które już od 2004 rokutworzy rankingi najbardziej odpornych na kradzieże i włamania samochody imarki.

 

Saab 96 V4 - Sprinter z Trollhattan

Niepozorny samochód z opływowym nadwoziem nie kojarzy się z wielkimisukcesami w sporcie. Przez kilkanaście lat był napędzany dwusuwowymsilnikiem, który zastąpiono czterosuwową jednostką V4 z Forda Taunusa.W Szwecji i innych krajach Europy Saab 96 V4 był także zwykłym samochodem dlarodziny i posiadał  funkcjonalną wersję kombi znaną jako Saab 95.

 
 

Audi wyprodukuje minivana

Na rok 2016 Audi planuje wypościć na rynek usportowionego minivana przeznaczonego dla sześciu bądź siedmiu osób. Auto będzie podobne do Forda S-Maxa.

 

Porsche Boxster i Cayman dostaną nowe silniki

W zeszłym tygodniu Porsche pokazało Caymana w wersji GTS i Boxstera GTS.Dziś pojawiają się informacje, że oba modele w przyszłości będąwyposażone w silniki czterocylindrowe.

 

Porsche z innowacyjnym układem hybrydowym

W 2014 roku producent z Zuffenhausen powrócił do startów wtopowej klasie wyścigów długodystansowych. Niemcy przygotowali model919, który na swoim koncie ma pierwsze sukces. Bolid klasy LMP1 zostałwyposażony w wydajny i zarazem skomplikowany system hybrydowy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019