Wyszukiwałeś:

V40 X

Cross X

Country X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: V40 Cross Country

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Volvo V40 Cross Country

 

Volvo V40 Cross Country to nieznacznie "uterenowiona" wersja kompaktowego modelu szwedzkiej marki.

 

Volo V40 Cross Country: trzeci w gamie modelowej

Szwedzki producent nie próżnuje i szykuje poważną ofensywę wsegmencie kompaktów. Najpierw debiut V40, potem zapowiedź wersjiR-Design, teraz przyszła pora na wersję offroadową.

 

Volvo V40 Cross Country od 98 420 zł

Volvo V40 Cross Country to trzecia wersja kompaktowej nowości ze Szwecji.Polski importer przedstawił cennik tego auta, debiutującego nad Wisłą.

 

Wątek na forum: V40 Cross Country

Na horyzoncie jest już nowe osobowe V40 Cross Country , które swój Live Launch będzie miało 28 września w Paryżu. kosmoss

 

Dwa żywioły w Volvo V40

Ze "zwykłym" Volvo V40 mieliśmy okazję już obcować. Kilka dnitemu polską premierę miały dwie odmiany, które w ramach jednego modeluoferują zupełnie inny charakter. Są to wersje R-Design oraz Cross Country.

 

Rodzina V40 z nowymi silnikami benzynowymi

Od czerwca poszerzona zostanie oferta jednostek benzynowych obu kompaktowychmodeli Volvo. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy120 KM. Zaś w V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180KM skonfigurowany z napędem na cztery koła.

 

Volvo V40 Cross Country: Zamach na premium

Do tej pory z samochodami marki Volvo był mały problem. Nigdzie indziej naświecie poza Polską i USA nie zalicza się wozów tej marki do segmentupremium. Jednak od spotkania z Volvo V40 Cross Country zaczyna się pojawiaćwięcej argumentów "za" niż "przeciw".

 

Prawie 5 tys. samochodów Volvo sprzedanych w Polsce

Volvo Polska podsumowuje rok 2013. Firma zanotowała 6% wzrost wporównaniu do roku wcześniejszego. a najczęściej wybieranymi modelamibyły auta z segmentu kompakt i SUV.

 

Kolejne limitowane Volvo

Modele V40, V40 Cross Country, V60 oraz XC60 już niebawem będą oferowane wlimitowanej serii Volvo Ocean Race. Tegoroczna edycja specjalna powstała dlauczczenia 40. rocznicy startu pierwszej edycji tej imprezy.

 

V40 Cross Country z silnikiem Drive-E i napędem AWD

Dostępne od niemal roku dwulitrowe silniki Volvo z rodziny Drive-E połączonebyły wyłącznie z wersjami przednionapędowymi. W nowym Volvo V40 CrossCountry jednostka ta będzie współpracować z napędem AWD.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "V40 Cross Country".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019