Wyszukiwałeś:

V60 X

Plug X

in X

Hybrid X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: V60 Plug in Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Hybrydowe Volvo V60 w 2012

Na początku kończącego się roku Volvo pokazało model V60 Plug-in Hybrid. Wersja praktycznie gotowa do produkcji emituje poniżej 50 g/ km szkodliwegodwutlenku węgla. Owoc współpracy Volvo Car Corporation i Vattenfallpojawi się na rynku 2012 roku.

 
 

Volvo pracuje nad dźwiękiem

Eksperci z Volvo Car Corporation pracują w najnowszym w branży laboratoriumakustycznym nad dźwiękiem idealnym dla samochodów elektrycznych.Specjaliści stoją przez nowym wyzwaniem zmiany akustyki samochodówelektrycznych wewnątrz jak i na zewnątrz auta. 

 

Tanie auta są mało bezpieczne (?)

Ostatnie testy zderzeniowe przeprowadzone przez niezależną instytucję EuroNCAP potwierdziły, że choć auta marki Dacia na europejskim rynku sprzedająsię rewelacyjnie dobrze, to jednak wciąż są na bakier z bezpieczeństwem.Poza Dacią Lodgy, która otrzymała zaledwie trzy gwiazdki, pozostałe 14modeli otrzymało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

 

Volvo V60 Hybrid Plug-in - pierwsza jazda

Kiedy pada hasło "hybryda" każdy kojarzy w pierwszej chwili pewiensamochód marki Toyota. Jednak od jakiegoś czasu wielu producentówstara się wbić do świadomości z większym lub mniejszym sukcesem to, żerównież produkują oni auta z napędem hybrydowym. Podobnie chceuczynić Volvo. Prezentuje pierwszy taki samochód i to z grubej rury.

 
 
 

Volvo V60 Plug-in Hybrid: Kosztowna gra w zielone

Volvo V60 Plug-in Hybrid to jeden z niewielu ekologicznych samochodów narynku, a na pewno pierwszy w ofercie szwedzkiej marki, który może byćnapędzany olejem napędowym i prądem. Do setki przyspiesza w 6 sekund ipodobno potrafi zadowolić się kilkoma kroplami paliwa na 100 km. Problem wtym, że zanim tak naprawdę zdoła to udowodnić, na polskim rynku będzie jużgatunkiem wymarłym.

 

Volvo V60 Plug-in Hybrid - dane techniczne

Na bazie modelu V60 Volvo stwrozyło hybrydę typu plug-in. Auto posiada silnikwysokoprężny, 215-konny o pojemności 2400 ccm i elektryczny agregat,który dostarcza 68 km. Sumaryczna moc układu wynosi 283 KM.

 

Nowe Audi Q7, również jako hybryda z dieslem

W przyszłym roku na rynku pojawi się całkowicie nowa generacja Audi Q7. Autodostanie nową płytę podłogową i będzie pierwszym modelem w gamie, nietylko Audi, ale i Volkswagena przygotowanym jako hybryda plug-in z dieslem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "V60 Plug in Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019