Wyszukiwałeś:

V60

. Znaleziono 208 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: V60

Spróbuj też wyszukać: volvo v60 v6volvo 0 sv60

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 208 wszystkich):

Volvo V60 - nowe kombi

Volvo pod rządami chińskiej firmy Geely nabiera rozpędu. Po marcowejpremierze nowej generacji modelu S60 teraz przyszedł czas na wersję kombi,która jednak nie będzie nazywać się, jak to było zazwyczaj V70, leczV60.

 

Hybrydowe Volvo V60

W Genewie szwedzka marka zaprezentuje model V60 w wersji hybrydowej typuplug-in.

 

Ekologiczne S60 i V60

Nowe modele Volvo S60 i V60 dołączyły do grona samochodów przyjaznychśrodowisku. Auta wyposażone w 1,6-litrowy silnik diesla, emitują poniżej 120g C02 na kilometr, a ich zużycie paliwa waha się między 4,3-4,5 l/100 km.

 

Hybrydowe Volvo V60 w 2012

Na początku kończącego się roku Volvo pokazało model V60 Plug-in Hybrid. Wersja praktycznie gotowa do produkcji emituje poniżej 50 g/ km szkodliwegodwutlenku węgla. Owoc współpracy Volvo Car Corporation i Vattenfallpojawi się na rynku 2012 roku.

 

Wątek na forum: V60

No i jak się spisuje nowe , agresywniejsze kombi od Volvo, czyli V60? Ktoś już śmiga tym modelem i może coś więcej powiedzieć, jako jego szczęśliwy posiadacz. kosmoss

 

Volvo V60: Szwedzkie dopalacze

Dzisiaj kombi nie musi już się kojarzyć z autem rodzinym, zdolnym jedynieprzewieźć kilogramy zakupów, bagaże na miesięczne wczasy czy teżpół mieszkania w razie przeprowadzki. Dziś kombi oferuje w miejscedotychczasowej użyteczności atrakcyjny wygląd oraz świetne właściwościjezdne. Przynajmniej, jeśli mówimy o Volvo V60.

 

Volvo V60 Plug-in Hybrid: Kosztowna gra w zielone

Volvo V60 Plug-in Hybrid to jeden z niewielu ekologicznych samochodów narynku, a na pewno pierwszy w ofercie szwedzkiej marki, który może byćnapędzany olejem napędowym i prądem. Do setki przyspiesza w 6 sekund ipodobno potrafi zadowolić się kilkoma kroplami paliwa na 100 km. Problem wtym, że zanim tak naprawdę zdoła to udowodnić, na polskim rynku będzie jużgatunkiem wymarłym.

 

Volvo prezentuje model V60 Cross Country

Volvo V60 Cross Country, czyli lekko uterenowione kombi klasy średniej,zadebiutuje na zbliżającym się salonie samochodowym Los Angeles Auto Show.

 

Volvo V60 T5: Nowe serce

Szwedzi poprawili model V60 i pozbawili go fenomenalnego serca - 5-cylindrowegosilnika T5. Teraz auto napędza motor czterocylindrowy, który gwarantujebardzo dobre osiągi i spalanie w trasie poniżej 7 litrów na 100pokonanych kilometrów.

 

Volvo V60 - dane techniczne

Gama silników dedykowanych do Volvo V60 to pięć silnikówwysokoprężnych i pięć benzynowych. Najsłabszy oferuje 115 KM mocy, anajmocniejszy seryjne 306 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019