Wyszukiwałeś:

VW X

Poznan X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: VW Poznan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Wątek na forum: Efektywny VW Poznań

jakosc VW spada, cena rosnie, klientow ubywa, a firma ma kryzys. Mania wielkosci prezesow koncernu i arogancja kierownikow, to poprostu przerost formy nad trescia. A Polaczki w Poznaniu pracuja na zgraje nierobow z Niemiec. Trzeba utrzynac ziomkow z koncernu, mimo strat i fatalnej w skut...

 

Wątek na forum: Bardzo długie Caddy

vw poznan robi 750 aut na dobe, na kazdym ma 4tys euro!!!! Pozdrawiam wszystkich pracownikow linii GAD-FAD ~satyr

 

VW Poznań miliony na inwestycje

W 2006 r. w zakładach VW w Poznaniu wyprodukowano 167 tys. samochodówosobowych i dostawczych i 913 tys. głowic do silników. Na 2007 rok spółkaplanuje duże inwestycje.

 

VW Poznań uruchamia produkcję nowej generacji Caddy

Volkswagen Poznań oficjalnie zaprezentował nową generację modelu VW Caddy,który już od końca sierpnia produkowany jest w poznańskim zakładzie.Według wstępnych planów do końca 2010 roku z linii montażowych mazjechać 52,5 tys. egzemplarzy nowej generacji Caddy. W planach zakładu, pozadostępnymi już wersjami tego auta napędzanymi silnikami wysokoprężnymi,benzynowymi i na gaz ziemny, są wersje  LPG i całkowicie elektryczne.

 

VW Poznań: w 2010 mniej aut niż zakładano

W 2010 r. VW Poznań odnotował nieco niższą produkcję niż prognozowano. Wubiegłym roku VW Poznań wyprodukował 144 tys. aut, o 5 tys. mniej niżzakładały wrześniowe prognozy.

 

VW Poznań poszerza współpracę o nowe zawody

Wraz z początkiem roku szkolnego 2011/2012 firma Volkswagen Poznań poszerzawspółpracę z Zespołem Szkół nr 1 w Swarzędzu. W dniu 15kwietnia 2011 została uroczyście podpisana umowa. Zgodnie z założeniem, odwrześnia 2011 powołana zostanie klasa złożona z mechanikówpojazdów samochodowych oraz elektromechaników pojazdówsamochodowych.

 

Volkswagen Poznań współpracuje z Politechniką Poznańską

Długotrwałe partnerstwo pomiędzy Politechniką Poznańską a spółkąVolkswagen Poznań pozwoliło na wypracowanie programu, który rozpocząłsię w połowie marca, a zakończy we wrześniu 2014 r. Cel - Chcemy, byprzyszli inżynierowie mieli nie tylko teoretyczne, ale przede wszystkimpraktyczne przygotowanie do zawodu.

 

Nowe struktury Volkswagen Poznań

Budowa nowej fabryki Craftera we Wrześni ma się rozpocząć już jesieniątego roku. Nowy zakład będzie oddziałem spółki Volkswagen Poznań.Budowa nowego zakładu wiąże się z koniecznością reorganizacjidotychczasowej struktury przedsiębiorstwa.

 

Polska premiera VW Tiguana podczas Poznań Motor Show 2016

Kilka miesięcy po światowej premierze, nowy VW Tiguan zawita do Polski.Krajowy debiut tego SUV-a będzie miał miejsce podczas Poznań Motor Show 2016.

 

VW - 2,5 mln samochodów z fabryki w Poznaniu

To ogromny powód do dumy, tak dla Volkswagena, jak i załogi polskiejfabryki w Poznaniu. Z poznańskiej linii montażowej zjechało 2,5 mlnsamochodów. Jubileuszowym autem jest VW Caddy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "VW Poznan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019