Wyszukiwałeś:

VW X

Scirocco X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: VW Scirocco

Spróbuj też wyszukać: vw scirocco 1981 vw scirocco II

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Wątek na forum: VW Scirocco: Napięcie rośnie

z liczbą zdjęć do nowego VW nie przesadzono. ja np. jestem ciekaw, jak to wygląda z przodu. ~CzPW

 

Wątek na forum: VW Iroc: Idea Scirocco

Taki zielony krokodylek... swoją drogą to scirocco to bardzoooo dalekie jest stylistycznie od kanciaka z ubiegłego wieku, takie nasterydowane corrado ~goguś

 

VW Scirocco z Portugalii

Niemiecki Volkswagen chce od początku 2008 roku w swojej fabryce w Portugaliiprodukować trzeci model. Jak donosi branżowy serwis Auto Motor und Sport ztaśm poza dotychczasowymi modelami Sharan i Eos cabrio miałaby zjeżdżaćnajnowsza generacja VW Scirocco.

 

VW Scirocco: Napięcie rośnie

Według zapowiedzi koncernu ma pojawić się w 2008 roku. Legendarny, sportowymodel Volkswagen Scirocco coraz głośniej akcentuje swoje przybycie w nowy dlaniego XXI wiek.

 

Drugi żywot Scirocco

Niebawem na drogi powróci legendarny model Scirocco, sygnowany znaczkiemniemieckiego producenta z Wolfsburga. Plany wdrożenia do produkcji kultowegosamochodu z lat osiemdziesiątych zostaną potwierdzone podczas targów wParyżu.

 

VW Iroc: Idea Scirocco

Volkswagen prezentuje w stolicy Niemiec, Berlinie, najnowszy model studyjnybędący zapowiedzią wprowadzenia do sprzedaży następcy legendarnego modeluScirocco. Trzeba przyznać, że nowa koncepcja sportowego auta VW nie maniewiele wspólnego z kanciastym Coupe z lat 70-tych.

 

VW Scirocco rewelacją Genewy

Która z zaprezentowanych w pierwszym dniu prasowym targów wGenewie nowości była najważniejsza? Jeżli mierzyć to liczbąprzedstawicieli świata mediów, jaką można było zobaczyć przywystawionych modelach, to niewątpliwie do miana najważniejszej premierywystawy Genewa 2008 będzie kandydować Volkswagen Scirocco.

 

VW Scirocco nie dla USA

Volkswagen kategorycznie stwierdził, że nie będzie eksportował swojegoodrodzonego w Genewie modelu Scirocco do Stanów Zjednoczonych.Powód jest jeden ale z punktu widzenia interesów niemieckiegoproducenta istotny. Chodzi o utrzymujący się od dłuższego czasu niski kursamerykańskiego Dolara.

 

Volkswagen Scirocco - debiut przed debiutem

Zanim Volkswagen Scirocco, którego nową generację można byłopodziwiać na tegorocznej wystawie w Genewie, pojawi się w salonach sprzedaży,przejdzie prawdziwy chrzest bojowy. Wyścigowa wersja Scirocco stanie do24-godzinnego wyścigu na północnej pętli toru Nurburgring.

 

Volkswagen Scirocco R-Style: Z bonusową dychą

Ten model nie potrzebował dużych zmian w wyglądzie i ich nie dostał. Lekkakosmetyka modelu Scirocco nie przynosi rewolucyjnych modyfikacjirównież we wnętrzu. Scirocco mógłby być autem, którymVolkswagen w 100% wyłamałby się z ram i ograniczeń. No właśnie,mógłby…

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "VW Scirocco".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021