Wyszukiwałeś:

VW

. Znaleziono 2299 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: VW

Spróbuj też wyszukać: Volkswagen vw passat vw golf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2299 wszystkich):

Wątek na forum: Tania limuzyna VW

U nas oczywiście z logiem VW prosze. Już widze tą reklamę prawdziwe auto dla ludu ;) a tak do rzeczy to uważam że częściowo Rosja Radziecka i częściowo VW znsizczyły prestiz znaczka Skoda. Skoda to marka ze 100 letnią historią więc nie podobało by mi się gdyby VW zaproponował ze znaczkiem...

 

Wątek na forum: VW z pożyczką

Włodzimierz Zientarski pisze znów o wysłużonych pompowtryskiwaczach. Inni z uwielbieniem przyklejają tym silnikom VW łatkę najgłośniejszych diesli na rynku. Wszystko to bzdura i szum. Po prostu VW dał za wygraną i rezygnuje z doskonałych i najoszczędniejszych na rynku pompowtryskiwaczy na rzecz...

 

VW Spacefox i VW Suran

Volkswagen już wkrótce na rynki Ameryki Południowej i Łacińskiej wprowadzinowy model minivana zbudowanego na płycie podłogowej modelu Fox. Auto makonkurować między innymi z Fiatem Idea, Chevroletem Meriva i Hondą Fit.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

VW Multivan na Harleya

Oddział Volkswagena zajmujący się produkcją pojazdów użytkowych (VWNutzfahrzeuge) wyposażył model Multivan w system umożliwiającytransportowanie motocykla wewnątrz samochodu. Nowatorskie rozwiązanieVolkswagen opracował z firmą Harley-Davidson.

 

VW Golf VI: Także jako cabrio i hybryda!

Zapowiedziany na 2008 rok debiut szóstej już generacji Volkswagena Golfa mawedług wewnętrznych planów koncernu VW , przynieść niemieckiemuproducentowi większe zainteresowanie klientów niż to miało miejsce wprzypadku aktualnie dostępnej na rynku piątej serii tego modelu. Abysprostać tym wymaganiom legenda Volkswagena trafi na europejskie podwórko wdobrze znanych jak i zupełnie nowych wersjach.

 

VW Poznań uruchamia produkcję nowej generacji Caddy

Volkswagen Poznań oficjalnie zaprezentował nową generację modelu VW Caddy,który już od końca sierpnia produkowany jest w poznańskim zakładzie.Według wstępnych planów do końca 2010 roku z linii montażowych mazjechać 52,5 tys. egzemplarzy nowej generacji Caddy. W planach zakładu, pozadostępnymi już wersjami tego auta napędzanymi silnikami wysokoprężnymi,benzynowymi i na gaz ziemny, są wersje  LPG i całkowicie elektryczne.

 

VW kończy ze sloganem "Das auto"

Afera spalinowa w VW zbiera kolejne żniwo. Tym razem ofiarą nie jest auto, aslogan "Das auto". Używano go w Volkswgenie od 2007 roku. Terazzostanie wprowadzony nowy.

 

Polska premiera VW Tiguana podczas Poznań Motor Show 2016

Kilka miesięcy po światowej premierze, nowy VW Tiguan zawita do Polski.Krajowy debiut tego SUV-a będzie miał miejsce podczas Poznań Motor Show 2016.

 

VW - 2,5 mln samochodów z fabryki w Poznaniu

To ogromny powód do dumy, tak dla Volkswagena, jak i załogi polskiejfabryki w Poznaniu. Z poznańskiej linii montażowej zjechało 2,5 mlnsamochodów. Jubileuszowym autem jest VW Caddy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021