Wyszukiwałeś:

Valentino X

Balboni X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Valentino Balboni

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wyczynowe Audi R8

Co by się stało gdyby do ekstremalnego Audi R8 z silnikiem V10 dodać kilkaspojlerów, wlotów i poszerzeń, a z jego środka wyciągnąćniepotrzebne kilogramy i napęd quattro? To może oznaczać tylko jedno. Jeszczewięcej emocji z jazdy.

 

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychtargów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłupodporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąstadniną koni mechanicznych pod maską.

 
 

Bardzo włoska wersja Gallardo

Lambo z okazji 150 lecia unifikacji Włoch, przygotowało specjalną,limitowaną wersję Gallardo.

 

Czy to już ostnie Gallardo?

W odległych czasach, w który inżynierowie nie znali kontroli trakcji, wspomagania kierownicy i innych różnych "pomocników"kierowcy firma Lamborghini produkowała samochody z napędem na tył. Poprzejęciu marki przez Grupę Volkswagena samochody z Sant'Agata otrzymywałynapęd na obie osie. Jednak powstało drugie auto w nowym rozdziale marki znapędem na tylną oś.

 

Następca Gallardo w kilku wersjach

W 2014 roku Lamborghini zamierza przedstawić światu następcę Gallardo. Okazuje się, że auto pojawi się w kilku wersjach, ale gama tego modelu będzie mniejsza w porównaniu do tego co prezentowało Gallardo.

 

Zawód: Kierowca testowy

Kierowca testowy. Na świecie nie ma drugiego takie zawodu, którego bardziej mogliby pożądać fani motoryzacji i maniacy czterech kółek. Wiele mówi się o byłych kierowcach wyścigowych, którzy pracująpo odejściu ze sportu w koncernach i mniejszych firmach nad dostarczeniem autdo sprzedaży. Są jednak ludzie, których nie znajdziecie w mediach, a są oni ojcami chrzestnymi wielu samochodów.

 

Ostatnie Gallardo bardziej surowe

Plotki docierające z Bolonii rzucają światło na to, czego możemy sięspodziewać po ostatnim produkcyjnej wersji Gallardo. Ten model to jak dotądnajlepiej sprzedające się auto w historii marki.

 

Ostatnie Gallardo opuściło taśmę produkcyjną

"Nadejszła wiekopomna chwila!" zwykł mawiać legendarny Pawlak i tosamo mogą powiedzieć polscy fani marki Lamborghini. Oto z taśmy produkcyjnejw Sant'Agata zjechał ostatni egzemplarz Gallardo.

 

Lamborghini Huracan także z napędem na tył

Choć Lamborghini słynie z produkcji sportowych wozów z napędem nacztery koła, nie stroni od wypuszczania wersji przekazujących całą moc natylną oś. Nie inaczej będzie z modelem Huracan.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Valentino Balboni".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019