Wyszukiwałeś:

Vanquish

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vanquish

Spróbuj też wyszukać: M6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Specjalna edycja od Astona Martina

Brytyjski Aston Martin przygotował niespodziankę dla miłośnikówswoich modeli. Już niebawem do sprzedaży wejdzie limitowana seria,czterdziestu egzemplarzy modelu Vanquish S oznaczona jako Ultimate Edition.

 

Aston Martin Vanquish: Zapomnijcie o DBSie

Brytyjska marka, która dostarcza samochody agentowi 007 ma zaszczyt przedstawić swój najnowszy model wyposażony w silnik v12. Przed Wami Aston Martin Vanquish.

 

Aston Martin Vanquish

 

Aston Martin Vanquish to nowy model brytyjskiej marki z siedzibą w Gaydon. Jesli myślicie, że to tylko lekko zmieniony DBS to jesteście w błędzie. Pod karoserią znajduje się 75% nowych części w porównaniu do Astona Martina DBS.

 

Aston Martin Vanquish Volante już oficjalnie

Aston Martin nie kazał swoim fanom długo czekać na odkrytą odmianę modeluVanquish. Wersja Volante, której miękki dach składa i rozkłada się w14 sekund, na europejskim rynku zadebiutuje jednak dopiero pod koniec roku.

 

Aston Martin Vanquish Volante

 

Aston Martin Vanquish Volante, czyli wersja cabrio z klasycznym dachem z materiału.

 

Vanquish i Rapide S jeszcze lepsze

Aston Martin zakomunikował, że nowe serie modeli Vanquish i Rapide Sotrzymają kilka udoskonaleń w obrębie mechaniki. Głównie chodzi onowe skrzynie biegów i oprogramowanie silników.

 

Aston Martin Vanquish 2015

 

Aston Martin Vanquish z rocznika modelowego 2015 (na rynku już w trzecim kwartale br.), to oprócz szerszego wachlarza wyposażenia dodatkowego, nowych wzorów felg i większej palety kolorów nadwozia oraz wykończenia wnętrza, również zmiany mechaniczne. Nowa, ośmiobiegowa skrzynia automatyczna Touchtronic III zapewnia lepsze osiągi (sprint do setki krótszy o 0,5 s. - 4,1 s. i wyższa prędkość maksymalna - 322 km/h), udało się także ograniczyć emisję CO2 o ok. 10% i średnie spalanie do 9,1 l/100 km.

 

Aston Martin Vanquish Zagato Volante ? ujawniono cenę

Brytyjski producent ujawnił, ile trzeba będzie zapłacić za jeden z 99egzemplarzy limitowanego modelu Vanquish Zagato. Specjalna wersja powstała przyudziale włoskiego studio kosztuje naprawdę sporo.

 
 

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin przedstawia nową wersję modelu Vanquish z dopiskiem S.Samochód będzie oferowany w nadwoziu coupe i otwartym (Volante), odblisko 263 tys. euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019