Wyszukiwałeś:

Vantage X

GT3 X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vantage GT3

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Dla kogo tytuł Światowego Samochodu Roku?

Znamy już dziesiątkę finalistów, która powalczy o tytułŚwiatowego Samochodu Roku. W marcu, podczas wystawy w Genewie, ogłoszonazostanie finałowa trójka, zaś zwycięzcę poznamy 1 kwietnia podczaswystawy samochodowej w Nowym Jorku.

 

Aston Martin testuje nowy model

W tym tygodniu na torze Brands Hatch, Aston Martin Racing rozpoczął testynowego modelu V12 Ventage GT3. W ciągu zaledwie dwóch dni auto przejechało prawie 1000 km. Za kierownicą większość czasu spędził kierowca fabryczny Darren Turner.

 

Aston Martin planuje drogowy bolid

Producent samochodów z Gaydon planuje na rynek dostarczyć jeszczebardziej ekstremalną wersję V12 Vantage S. Auto ma być zbliżone do torowejwersji GT3.

 

Aston Martin Vantage GT3: Z toru na drogi cywilne

Oto Vantage GT3, czyli wyjątkowy prezent dla fanów marki Aston Martin. Brytyjski producent zbuduje tylko 100 egzemplarzy tego drogowego potwora, auta,którego protoplasta  rywalizuje na torach.

 
 

Geneva Motor Show 2015

To już 85. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych nie tylko naStarym Kontynencie. Jak zwykle na Geneva Motor Show nie zabraknie licznychnowości, ciekawych aut koncepcyjnych oraz pięknych hostess. Jest w czymwybierać. Zapraszamy!

 

Porsche zmusza Astona do zmiany nazwy Vantage'a GT3

Od czasu do czasu producenci aut wchodzą sobie w paradę z nazwami swoich modeli i konieczna jest zmiana ich nazewnictwa. Tym razem Porsche zmusiłoAston Martina do wymyślenia nowego imienia dla jego limitowanego modelu.

 

Aston Martin Vantage GT12 Roadster - z piekła rodem

Specjalnie na "Festiwal Prędkości" organizowany w Goodwood AstonMartin przygotował jedyny w swoim rodzaju kabriolet, który przyćmikażdy samochód z tego rodzaju. Zobacz, "najbardziej ekstremalnyroadster na świecie" - Aston Martin Vantage GT12 Roadster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Vantage GT3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019