Wyszukiwałeś:

Vantage

. Znaleziono 134 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vantage

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 134 wszystkich):

Vantage rodem z Prodrive-u

Brytyjski tuner samochodowy, firma Prodrive zajmująca się główniebudową aut rajdowych dla Subaru przygotowała nową wersję modelu Aston MartinVantage. Auto, które w sprzedaży pojawi się już na początku 2007 roku będzie dysponować przede wszystkim mocniejszym silnikiem V8.

 

12-cylindrowy Aston Martin Vantage

W dobie walki o każdy litr paliwa i gram CO2 nawet producenci ultrasportowych iultraluksusowych samochodów starają się wprowadzać bardziejekologiczne rozwiązania. A tymczasem Aston Martin na wystawie w Genewiezaprezentuje najmocniejszą wersję modelu Vantage.

 

Co kryje nowy Vantage N420?

Brytyjski producent samochodu Bonda zaprezentował właśnie model V8 VantageN420. Zainteresuje on nabywców, którzy lubią wyciskać ze swoichmaszyn siódme poty na torze.

 

Hardcorowa wersja Vantage

Aston Martin wprowadza właśnie ostrzejszą wersję swojego małego GT - V8Vantage S.

 

Aston Martin pokazał V12 Vantage S

Producent samochodów z Gaydon zaprezentował wzmocnioną wersję V12Vantage. Dodanie literki S to nie tylko wzrost mocy, ale i zastosowanie nowe7-biegowej skrzyni.

 

Aston Martin DB9 Carbon Black,White i V8 Vantage N430

Można rzec, że Aston Martin szykuje tłuściutkie premiery na targimotoryzacyjne, które już lada moment wystartują w Genewie.Przedstawiamy Wam DB9 Carbon Black oraz White i V8 Vantage N430.

 

Aston Martin V12 Vantage S Roadster nadchodzi

Aston Martin oficjalnie zaprezentował nowy kabriolet V12 Vantage S Roadster.Cechy szczególne - 565 KM mocy i 620 Nm maksymalnego momentu.

 

Aston Martin Vantage GT3: Z toru na drogi cywilne

Oto Vantage GT3, czyli wyjątkowy prezent dla fanów marki Aston Martin. Brytyjski producent zbuduje tylko 100 egzemplarzy tego drogowego potwora, auta,którego protoplasta  rywalizuje na torach.

 

Aston Martin Vantage GT12 Roadster - z piekła rodem

Specjalnie na "Festiwal Prędkości" organizowany w Goodwood AstonMartin przygotował jedyny w swoim rodzaju kabriolet, który przyćmikażdy samochód z tego rodzaju. Zobacz, "najbardziej ekstremalnyroadster na świecie" - Aston Martin Vantage GT12 Roadster.

 

Aston Martin V12 Vantage S jak Spitfire

W tym roku mija 80 lat od pierwszego lotu legendarnego, brytyjskiego myśliwcaSubmarine Spitfire i z tej okazji oddział "Q" Aston Martinastworzył limitowaną wersję  modelu V12 Vantage S. Zobacz, jakprezentuje się wyjątkowy model Aston Martina.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019