Wyszukiwałeś:

Vel X

Satis X

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vel Satis

Spróbuj też wyszukać: vel satis rozrząd vel satis części nadwozia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Wszystko o samochodach Renault Vel Satis

Renault Vel Satis jest flagowym modelem francuskiej marki. Po raz pierwszy zaprezentowany został w 2000, jeszcze jako model prototypowy. Wersja produkcyjna Renault Vel Satisa światową premierę miała jesienią 2001 r. na wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie. Vel Satis zastąpił model Safrane (prod...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Renault Vel Satis: NIGDY !!!

3 nigdy więcej żadnej renówki NIGDY !!!

 

Renault Vel Satis: Wyróżniający się

4.75 Nie patrz na opinie innych ludzi, dużo znich pyta: Vel satis? to Toyota? Bardzo mało ludzi o nim słyszało. Jeżelichcesz mieć auto wygodne, luksusowe, w jakimś stopniu ekstrawaganckie,dorównujące wymiarami, luksusem i innymi cechami autom wyższe...

 

Renault Vel Satis: Warte posiadania

5 Samochód nietuzinkowy, zapewniający komfortjak żaden inny, bardzo przemyślany.

 

Renault Vel Satis

Premiera Vel Satis w Genewie

 

Vel Satis pozostaje

Chyba nie potwierdzą się pogłoski, iż koncern Renault zaprzestanie produkcjiswojego modelu Vel Satis z wyższej klasy, mimo nie najlepszej wielkościsprzedaży.

 

Vel Satis, Espace: Z odrobiną ekstrawagancji...

Design - daleki od klasycznego - jednych urzeka, innych irytuje. Ale budziemocje. Sprawia, że niewielu przejdzie obok tych modeli obojętnie. Już napierwszy rzut oka widać, że Espace i Vel Satis to przedstawiciele tej samejmarki.

 

Bliski koniec Vel Satisa

Słaba sprzedaż modelu Renault Vel Satis najprawdopodobniej przyczyni się dotego, iż auto to zniknie z europejskiego rynku. Francuski koncern zamierza w tomiejsce wprowadzić aż pięć innych luksusowych modeli z różnych bardziejniszowych segmentów.

 

Wydłużona gwarancja Renault

Tak jak w przypadku nowej Laguny, tak i modele Vel Satis oraz Espace będąobjęte wydłużoną gwarancją, tj. na okres 3 lat lub do 150 tys. km.

 

Renault Vel Satis: Myślę że warto.

4.75 Warto dlatego że nie kupimy auta z takimwyposażeniem za cenę ok 20000.Jeśli będziemy dbali o vel satisa i znajdziemyw razie potrzeby warsztat,który uczciwie podejdzie do tematu to będzie ok. Zmojej strony 5+++++ gwiazdek.Polecam.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Vel Satis".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018