Wyszukiwałeś:

Veneno

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Veneno

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Lamborghini Veneno: Szkarada z Sant'Agata

W 1963 roku Ferruccio Lamborghini, włoski producent ciągników i traktorów postanowił rzucić wyzwanie Enzo Ferrariemu i zacząćtworzyć samochody. Od tamtego wydarzenia mija 50 lat. Lambo, aby uczcić ten dzień stworzyło Veneno. Paskudne Veneno.

 

Genewa 2013: 300 i więcej

Auta produkowane dla mas, napędzane alternatywnymi technologiami, czy wreszcieluksusowe pojazdy dla elit. To standard każdych, liczących się targówmotoryzacyjnych na świecie. Aby jednak mieć poczucie motoryzacyjnegospełnienia, potrzebna jest jeszcze jedna grupa - aut sportowych. Oto przeglądnajważniejszych, tegorocznych premier Międzynarodowego Salonu SamochodowegoGenewa 2013 powyżej 300 KM. Premier, których nadrzędną rolą jestwciskanie w fotel.

 
 

Ostatnie Gallardo bardziej surowe

Plotki docierające z Bolonii rzucają światło na to, czego możemy sięspodziewać po ostatnim produkcyjnej wersji Gallardo. Ten model to jak dotądnajlepiej sprzedające się auto w historii marki.

 

Lamborghini Egoist : Niech żyje egoizm!

Ten samochód to dzieło szefa designu w koncernie Volkswagena, czyliWaltera De Silvy. Egoist jest hołdem znanego projketanta dla markiLamborghini, która w tym roku obchodzi 50 lecie istnienia LamborghiniAutomobili.

 

750-konne Lambo bez dachu

Lamborghini pokazało kolejny swój model, który powstał z okazji50. rocznicy rozpoczęcia produkcji samochodów. Niestety, ale tylkodziewięciu szczęśliwców będzie mogło się cieszyć z posiadania tegomodelu.

 
 

Lamborghini Veneno kosztuje majątek

Na jednym z serwisów ogłoszeniowych w Niemczech pojawiło się wsprzedaży Lamborghini Veneno Roadster. Cena, jaką właściciel zażądał zaten samochód jest oszałamiająca.

 

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV - wariacja od Vitesse AuDessus

Brytyjski tuner Vitesse AuDessus chwali się swoim najnowszym projektem nabazie Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce. Motyw przewodni -włókno węglowe.

 

Lamborghini w płomieniach ? akcja serwisowa

Samochody z Sant Agata Bolognese mają ognisty temperament. Dosłownie.Lamborghini dołącza do „ekskluzywnego” grona, gdzie do tej porybrylowało Porsche 911 GT3 RS i Ferrari 458 Italia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019