Wyszukiwałeś:

Venza

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Venza

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Toyota Venza 2009

dla rodziny to rewelacyjne auto ~k0ku0s

 

Toyota Venza: Van dla Ameryki

Dokładnie trzy lata po premierze studyjnego modelu FT-SX, na tych samych halachwystawowych targów motoryzacyjnych w Detroit, Toyota zaprezentowałaseryjną wersję samochodu, który na rynku północnoamerykańskimma pozyskać klientów gustujących w limuzynach, pick-upach, SUV-ach ivanach. Model o nazwie Venza to typowy "all-rounder" z sylwetką vana,który ma wyróżniać się sportową linią i komfortowoprzygotowanym wnętrzem.

 

NAIAS 2008 - najciekawsze nowości

Początek sezonu nowości już za nami. Zakończyły się bowiem targimotoryzacyjne NAIAS w Detroit, na pewno największa i najważniejsza tego typuimpreza za oceanem, a być może wręcz i na całym świecie. I choć wiele zprezentowanych tam nowości nigdy nie pojawi się w Europie, to jednak częśćz nich już wkrótce wjedzie i na drogi Starego Kontynentu.

 

Hyundai Genesis Samochodem Roku za Oceanem!

Pierwszy dzień prasowy podczas targów motoryzacyjnych w Detroit był jakzawsze okazją do wręczenia nagród w plebiscycie na amerykańskisamochód oraz "ciężarówkę" roku. Zwyciężyłyodpowiednio Hyundai Genesis oraz Ford F-150.

 
 
 

Toyota startuje na nowo

Marcowe trzęsienie ziemi i tsunami w Japonii, a dodatkowo kryzys nuklearny wtamtym regionie sprawił, że większość japońskich producentówsamochodów odnotowało dość duże straty i spadek sił produkcyjnych.Wszystko już wraca do normy.

 

Toyota wezwie 800 tys. aut do serwisu

Toyota ponownie szykuje się do potężnej akcji serwisowej za Oceanem. Doserwisów zostanie zaproszonych ponad 800 tys. właścicieli modeli ToyotaCamry, Camry Hybrid, Avalon, Avalon Hybrid oraz Venza z lat 2012-2013.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019