Wyszukiwałeś:

Verde

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Verde

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Alfa Romeo i rewolucyjny silnik

Choć na stoisku Alfy Romeo na salonie samochodowym we Frankfurcie trudnodoszukać się jakiegoś zupełnie nowego modelu, to jednak wart zainteresowaniaz całą pewnością jest model Mito z nowym rewolucyjnym silnikiem Multiair.

 

Oszczędniejsze i mocniejsze Alfy Mito

Alfa Romeo Mito to auto, które zauroczyło klientów przedewszystkim swoją stylistyką. Teraz do tego mają dołączyć nowoczesnejednostki napędowe, które właśnie pojawiły się w sprzedaży z tymmodelem.

 

Ekologiczne ogumienie dla SUV-ów

Na torze Idiada International Testing Circuit w Barcelonie, Pirellizaprezentowało nową oponę Scorpion Verde przeznaczoną do pojazdówtypu SUV i Crossover.

 

Alfa Romeo Giulietta - polskie ceny

Znamy już ceny najnowszego modelu Alfa Romeo. Cennik "otwiera" AlfaRomeo Giulietta w wersji Progression wyposażona w 120-konny turbodoładowany,benzynowy silnik 1.4 TB. Wersja ta została wyceniona na 69.900 zł.

 

Przez patent nie będzie hybrydowego supercara

Firma Revenge Designs, która zapowiadała stworzenie supersportowegosamochodu z napędem hybrydowym, będzie musiała wstrzymać projekt.

 

Alfa Romeo MiTo Quadrifoglio Verde: Pozorny syndrom szczęścia

Inżynierowie Alfa Romeo konstruując ten model mieli nadzieję, że kierowca powyjściu z samochodu będzie upojony szczęściem. Niczym po znalezieniuczterolistnej koniczynki. Sprawdzamy zatem, czy w garażu warto mieć takitalizman.

 

Alfa Romeo Giulietta QV: W świecie GTI

Są auta, które zachwycają przede wszystkim swoim wdziękiem. Są teżtakie, które podbijają serca ponadprzeciętnymi właściwościamijezdnymi. Znajdziemy wreszcie i takie, które cieszą się olbrzymiąpopularnością ze względu na swoją moc i osiągi. Niewiele jest za to takich,które potrafią połączyć wszystkie te cechy. Przyglądamy się, zjakim skutkiem sztuka ta udała się Alfie Romeo Giulietta w wersji QuadrifoglioVerde.

 

90. lat legendarnego symbolu Alfy Romeo

Zielona Czterolistna Koniczyna to symbol, który nikt nie pomyli zżadną inna marką. "Quadrifoglio Verde" to legenda stworzona przezAlfę Romeo, która w tym roku obchodzi 90. urodziny.

 
 

Alfy z zielonymi koniczynkami

W ofercie Alfy Romeo na Starym Kontynencie pojawiły się właśnie odświeżonemodele Giulietta i MiTo w topowych odmianach Quadrifoglio Verde.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019