Wyszukiwałeś:

Verve

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Verve

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wątek na forum: Nie Fiesta, a Verve

ladny ale z przodu to ma cos z Peugeota ~raper

 
 

Wątek na forum: Seat Ibiza 2008

A miała być piękna Bocanegra i co?? Widać koncept był zbyt ambitny... a może Seata nie stać na tak odważne kroki jak Forda z Fiestą [Verve] ~hedrys

 

Nie Fiesta, a Verve

Ford przygotował znienacka bardzo ciekawą premierę na nadchodzące targi weFrankfurcie. Będzie to samochód z segmentu B, prezentujący szczytową formę'kinetic design' stworzonego przez Forda. Jego wygląd będzie w dużym stopniuodzwierciedlał to, co zobaczymy za kilka miesięcy na drogach, czyli nowąFiestę oraz Ka.

 

Ford Verve: Druga część trylogii

Na salonie samochodowym IAA we Frankfurcie Ford zaprezentował koncepcyjny modelVerve, którym zdradził, w jakim kierunku będzie podążał wprzyszłości, w segmencie małych samochodów. Na targach motoryzacyjnychGuangzhou Autoshow 2007 w Chinach producent przygotował kolejną wersjęnadwoziową tego modelu – tym razem czterodrzwiową.

 

Ford Fiesta: Atrakcyjna kusicielka

Przez ponad 30 lat obecności na rynku Ford Fiesta zyskał duże gronozwolenników, którzy cenili sobie ten model za różnewalory. Jednak dopiero chyba najnowsza generacja małego Forda jako jeden zeswoich głównych atutów uczyniła atrakcyjny, przyciągającyuwagę design. Sprawdziliśmy, czy aby jednak nie kosztem swoich wcześniejszychzalet.

 

Czterodrzwiowa Fiesta trafi do Europy

Ford Fiesta o nadwoziu sedan pojawił się już rok temu na chińskim rynku.Firma zamierza wprowadzić ten model także na Stary Kontynent, co potwierdzazdjęcie prezentujące zamaskowane auto podczas testów.

 
 
 

Ford Verve Concept

 

W ciemnościach i kłębach dymu...prezentuje się Ford Verve Concept

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018