Wyszukiwałeś:

Veyron

. Znaleziono 196 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Veyron

Spróbuj też wyszukać: hummer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 196 wszystkich):

Triumf Bugatti Veyron

Samochód Bugatti Veyron rozłożył swoich rywali pod względemprzyspieszenia w konkursie przeprowadzonym przez magazyn Autocar. Abyrozpędzić się do prędkości 0-160-0 km/h potrzebował mniej czasu niżsuperszybki motor Suzuki GSX-R1000.

 

Aluminiowo-karbonowy Veyron

Podczas tegorocznych targów we Frankfurcie Bugatti zaprezentowałowyjątkowy pojazd. Jest nim EB 16.4 Veyron Pur Sang, którego produkcjabędzie ograniczona tylko do pięciu egzemplarzy. Nadwozie tego niesamowitegoauta nie zostało pokryte żadnym lakierem, tylko występuje w"naturalnych" barwach aluminium i karbonu.

 

Veyron bez dachu

Według doniesień Automotive News Europe powołujących się na źródłoz koncernu Volkswagen, marka Bugatti zamierza wprowadzić na rynek nową wersjęze ściąganym dachem typu targa w swoim jedynym modelu - Veyron.

 

1.109KM w Bugatti Veyron

Zadaniem arcytrudnym jest stuningowanie samochodu, który wychodząc zfabryki jest już maksymalnie dopracowany. Specjaliści z firmy Mansory sąjednak innego zdania. Linea Vincero Veyron jest tego przykładem.

 

Veyron dla klientów specjalnych

Bugatti dba o klientów z Bliskiego Wschodu. Podczas tegorocznegomotoryzacyjnego show w Dubaju zostaną zaprezentowane trzy specjalne wersjemodelu Veyron, przeznaczone tylko dla klientów z tej części świata.

 

Nowy Veyron jeszcze szybszy

Wygląda na to, że Bugatti Veyron jest nadal rozważane w grupie Volkswagena.Według najnowszych przecieków do których dotarł zagranicznymagazyn Auto Express powstanie nowa generacja.

 

Ostatni Veyron sprzedany

Co luksusowe powinno być limitowane. Z tego założenia wyszedł producentBugatti Veyron właśnie ogłosił, że sprzedał ostatnią sztukę tego modelu.

 

Bugatti Veyron celuje w kolejny rekord

Veyron stał się legendarnym jeszcze zanim pojawił się fizycznie na drodze.Samochód, który zdetronizował każde seryjne produkowane auto. W tym roku ma zrobić to po raz kolejny.

 

Ostatni Bugatti Veyron w Genewie

Na początku roku informowaliśmy, że Bugatti zostało jeszcze do sprzedaniaosiem egzemplarzy Veyronów. Teraz niemiecki Auto Motor und Sport donosi,iż W Genewie  francuska marka zaprezentuje finalną wersję Veyrona.

 

To już jest koniec - Bugatti Veyron La Finale

Bugatti Veyron jest na wskroś wyjątkowym autem. Można go opisywać rozmaitymi epitetami, których większość rozpoczyna się od"-naj". Pora jednak pożegnać legendarny francusko-niemieckiwóz. Ostatni Veyron wjechał do Genewy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018