Wyszukiwałeś:

Via X

Baltica X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Via Baltica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Wątek na forum: Problemy z S19?

Pragnę zauważyć że wszyscy mylnie podają że droga ma być od Barwinka do Kuźnicy. Dzisiejsza droga krajowa nr 19 kończy się w Kuźnicy, a Via Baltica czyli S19 ma kończyć się na granicy z Litwą!!!!!!! (Budzisko), innaczej nie planowano by jej przez Rozpudę! Zresztą sama nazwa Via Baltica świadczy ...

 

Wątek na forum: Via Balitika i Via Carpatia na Podlasiu

Cieszy, ze pobratymcy cos tam planujä i budowac chcä. Ale co to za mania nazywac zupelnie nowy korytarz drogowy Via Baltica. To juz nie bedzie droga wzdluz wybzeza Baltyku, tylko gdzies lasami wschodniej Polski. Czy nie mozna jej nazwac: Via Zubröwka? I odpowiednio: Via Sliedzia, zamiast Via Carp...

 

Stop dla Via Baltica

Minister środowiska, Jan Szyszko uchylił decyzję wojewody podlaskiego z 25września br. dotyczącą budowy trzech odcinków dróg będących składowymimiędzynarodowej trasy Via Baltica. Podczas zorganizowanej konferencji prasowejminister poinformował, że wszystkie procedury związane z pozwoleniami nabudowę muszą rozpocząć się od nowa.

 

Via Baltica nie przez Augustów?

Wciąż trwa walka o budowę obwodnicy Augustowa, która ma byćczęścią trasy Via Baltica, łączącej Kraje Bałtyckie z Europą Zachodnią,jednak może się okazać, że droga zostanie poprowadzona innym, oddalonym odAugustowa wariantem, który popierają warmińsko-mazurscy samorządowcy.

 

Via Baltica – sporów ciąg dalszy

Powraca temat wyboru wariantu budowy trasy Via Baltica, o trasę walcząsamorządowcy z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.Urzędnicy z Podlasia zorganizowali konferencję, która byłaodpowiedzią na idee poprowadzenia trasy przez Ełk i Łomżę.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

Koniec konsultacji w sprawie Via Baltica

Zakończyły się konsultacje społeczne związane z przebiegiem trasy ViaBaltica. Podczas siedmiu spotkań z mieszkańcami powiatów przezktóre miałaby przebiegać trasa, rozważano cztery warianty trasy, w tymrekomendowany przez projektanta wariant nr 42, omijający Białystok.

 

Via Balitika i Via Carpatia na Podlasiu

Łomża będzie miała Via Baltikę, Białystok - Via Carpatię – wynika zprojektu rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury dotyczącego siecidróg ekspresowych w województwie podlaskim.

 

Via Carpatia – z Kowna na południe

Via Carpatia to szlak drogowy z Kowna do Debreczyna i ewentualnie dalej napołudnie. 22 października 2010 r. w Łańcucie odbyło się uroczystepodpisanie deklaracji przystąpienia do inicjatywy „Via Carpatia”trzech państw – Bułgarii, Grecji oraz Rumunii. Są to kolejne, obokWęgier, Słowacji, Polski i Litwy kraje, które przystąpiły do projektuVia Carpatia”. W Polsce w szlak wpisują się drogi ekspresowe S8 iS19 (Budzisko – Suwałki – Choroszcz/Białystok – Lublin– Rzeszów - Barwinek).

 

Powstaje Via Baltica

Podpisano umowę z wykonawcą obwodnicy Szczuczyna, a wykonawca obwodnicyStawisk rozpoczął budowę w ubiegłym tygodniu. Budowa obwodnicy Szczuczynaruszy w ciągu miesiąca – informuje Rafał Malinowski, rzecznik GDDKiA wBiałymstoku. Obie drogi są elementem międzynarodowej trasy Via Baltica.Powstają dzięki dofinansowaniu Programu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Via Baltica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021