Wyszukiwałeś:

Viaggio

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Viaggio

Spróbuj też wyszukać: fiat viaggio

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Foteliki dziecięce: Które są bezpieczne, a które zawodzą?

Specjalnie na prośbę naszych Czytelników zdecydowaliśmy sięodświeżyć temat dotyczący bezpieczeństwa dziecięcych fotelików. Woparciu o wyniki tegorocznego testu niemieckiego automobilklubu ADACpostanowiliśmy sprawdzić, które produkty zagwarantują pociechomodpowiedni komfort i bezpieczeństwo, a których zakupu lepiej unikać.

 

Pierwsze zdjęcie nowego Fiata

Fiat zaprezentował pierwsze zdjęcia modelu Viaggio - całkowicie nowegosamochodu, którego światowa premiera będzie miała miejsce narozpoczynających się 23 kwietnia br. targach motoryzacyjnych w Pekinie

 
 

Targi w Pekinie: Atrakcje ciekawsze niż Wielki Mur Chiński

Targi w Pekinie to kolejna motoryzacyjna impreza, na której poznaliśmy ciekawe nowości. Większość z nich przeznaczona jest na rynek azjatycki, alepojawiło się kilka ważnych dla globalnego rynku modeli.

 

Wątek na forum: Targi w Pekinie: Atrakcje ciekawsze niż Wielki Mur Chiński

Viaggio? Do tej pory Fiat współpracował tylko z amerykanami na tak szeroką skalę, a tu teraz chiński mariaż... no im takie współprace wychodzą dobrze, więc chyba to dobry ruch, ale chciałbym też żeby to auto było w Europie (nie tylko w chinach) jest całkiem fajne :) ~DamianL<...

 

Wątek na forum: Znamy kandydatów do CotY 2013. Kto wygra?

A gdzie Golf VII przecież pod koniec roku będzie już w sprzedaży Pacio

 

ADAC 2012, czyli najbezpieczniejsze foteliki dziecięce

Jeśli bezpieczeństwo podróżujących z Tobą dzieci jest dla Ciebienajważniejsze, to poniższy ranking pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.Bo choć oferta rynkowa fotelików dziecięcych jest ogromna, to jednaknie wszystkie oferują porównywalny poziom bezpieczeństwa oraz komfortupodróżowania.

 

ADAC 2014: Oto najbezpieczniejsze foteliki dziecięce

W naszej świadomości coraz większą rolę odgrywa bezpieczeństwo w czasiejazdy, w tym bezpieczeństwo naszych pociech. To dobrze. Warto więc sprawdzić,które foteliki zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa dzieciom, aw których ryzyko obrażeń jest największe. Oto test fotelikówdziecięcych ADAC 2014.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019