Wyszukiwałeś:

Viper X

GTS X

R X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Viper GTS R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Viper Competition Coupe w Europie

Zgodnie z podpisanym przez Dodge listem intencyjnym wyłączner>przedstawicielstwo w zakresie sportu i dystrybucji samochodów Dodge Viperr>Competition Coupe powierzone zostanie francuskiej firmie ORECA

 

SRT Viper: Żmija wreszcie pokazała łeb

Tak więc wszystko stało się jasne, kurtyna opadła i po wielu miesiącach r>domysłów, spekulacji i nieustannego wyczekiwania wreszcie możemy r>podziwiać najnowszego Vipera. Panie i Panowie, dziewczęta i chłopcy r>usiądźcie wygodnie w fotelach i przygotujcie się na jad Żmii.

 

SRT Viper GTS-R w tunelu aerodynamicznym

 

SRT Viper  GTS-R  w tunelu aerodynamicznym. Zobacz jak wygląda torowa wersja gada od SRT.

 

SRT Viper GTS-R: Żmija gotowa do powrotu na tor

Razem z cywilną wersją najnowszej generacji Viper marka SRT na targach r>motoryzacyjnych w Nowym Yorku zaprezentowała wersję torową swojego r>najnowszego dziecka - Vipera GTS-R. Samochód będzie rywalizował w r>American Le Mans Series.

 

SRT Viper GTS-R debiutuje na torze

 

Torowa wersja najnowszego wcielenia Vipera odbyła już pierwsze testy na torze. Viper GTS-R przeszedł chrzest bojowy na obiekcie Carolina Motorsports Park w Kershaw.

 

SRT prezentuje Vipera GTS w wersji Launch Edition

Samochód została oficjalnie pokazany po raz pierwszy w Monterey, w r>stanie Kalifornia. GTS Launch Edition w ten weekend będzie jedną z gwiazdr>Pebble Beach Concours d’Elegance.

 

Viper TA dla entuzjastów ścigania

SRT przedstawia limitowaną edycję Vipera o nazwie Time Attack. Auto będzier>dostępne w trzech ekskluzywnych kolorach nadwozia. Samochód na rynkur>pojawi się jeszcze w tym roku.

 

SRT wstrzymuje produkcję Vipera

Kiedyś Viper był jednym z najbardziej pożądanych amerykańskich aut. Robiłr>większe wrażenie niż Corvette'a. Teraz jednak wszystko się zmieniło.r>Chrysler wstrzymał produkcję SRT Vipera z powodu niskiej sprzedaży.

 

Viper znów w produkcji

Po dwóch miesiącach przerwy SRT wznowiło produkcję najnowszejr>generacji Vipera. Przestój w produkcji był spowodowany brakiemr>zainteresowania nowym modelem.

 

Dodge Viper zniknie z rynku

Dodge Viper to ikona amerykańskiej motoryzacji i dla wielu kultowy bohaterr>serialu z lat 90-tych. Obecna generacja z silnikiem V10 to gatunek wymierającyr>w świecie, gdzie liczą się normy spalania. Niestety znaki na niebier>wskazują, że Viper zostanie wpisany na listę wymarłych gatunków.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Viper GTS R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019