Wyszukiwałeś:

Viper X

GTS X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Viper GTS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Viper Competition Coupe w Europie

Zgodnie z podpisanym przez Dodge listem intencyjnym wyłączneprzedstawicielstwo w zakresie sportu i dystrybucji samochodów Dodge ViperCompetition Coupe powierzone zostanie francuskiej firmie ORECA

 

SRT Viper: Żmija wreszcie pokazała łeb

Tak więc wszystko stało się jasne, kurtyna opadła i po wielu miesiącach domysłów, spekulacji i nieustannego wyczekiwania wreszcie możemy podziwiać najnowszego Vipera. Panie i Panowie, dziewczęta i chłopcy usiądźcie wygodnie w fotelach i przygotujcie się na jad Żmii.

 

SRT Viper GTS-R: Żmija gotowa do powrotu na tor

Razem z cywilną wersją najnowszej generacji Viper marka SRT na targach motoryzacyjnych w Nowym Yorku zaprezentowała wersję torową swojego najnowszego dziecka - Vipera GTS-R. Samochód będzie rywalizował w American Le Mans Series.

 

SRT Viper GTS-R debiutuje na torze

 

Torowa wersja najnowszego wcielenia Vipera odbyła już pierwsze testy na torze. Viper GTS-R przeszedł chrzest bojowy na obiekcie Carolina Motorsports Park w Kershaw.

 

Pierwszy egzemplarz SRT Vipera sprzedany

SRT Viper to najnowsze wcielenie legendarne żmii, która stała sięjednym z legendarnych sportowych aut. Pierwszy egzemplarz został sprzedany na aukcji Barret-Jackson Orange County.

 

SRT prezentuje Vipera GTS w wersji Launch Edition

Samochód została oficjalnie pokazany po raz pierwszy w Monterey, w stanie Kalifornia. GTS Launch Edition w ten weekend będzie jedną z gwiazdPebble Beach Concours d’Elegance.

 

Viper TA dla entuzjastów ścigania

SRT przedstawia limitowaną edycję Vipera o nazwie Time Attack. Auto będziedostępne w trzech ekskluzywnych kolorach nadwozia. Samochód na rynkupojawi się jeszcze w tym roku.

 

SRT wstrzymuje produkcję Vipera

Kiedyś Viper był jednym z najbardziej pożądanych amerykańskich aut. Robiłwiększe wrażenie niż Corvette'a. Teraz jednak wszystko się zmieniło.Chrysler wstrzymał produkcję SRT Vipera z powodu niskiej sprzedaży.

 

Viper znów w produkcji

Po dwóch miesiącach przerwy SRT wznowiło produkcję najnowszejgeneracji Vipera. Przestój w produkcji był spowodowany brakiemzainteresowania nowym modelem.

 

Dodge Viper zniknie z rynku

Dodge Viper to ikona amerykańskiej motoryzacji i dla wielu kultowy bohaterserialu z lat 90-tych. Obecna generacja z silnikiem V10 to gatunek wymierającyw świecie, gdzie liczą się normy spalania. Niestety znaki na niebiewskazują, że Viper zostanie wpisany na listę wymarłych gatunków.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Viper GTS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019