Wyszukiwałeś:

Virgin X

Racing X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Virgin Racing

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

F1: Virgin Racing z sieci

Nowy zespół w stawce Formuły 1, Virgin Racing przedstawił swójpierwszy bolid. Prezentacja VR-01 nie odbyła się jednak na torze, a wInternecie.

 

F1: Jedenaście przepisów na sukces

Jedenaście zespołów zdążyło już przedstawić swoje nowe bolidy nanadchodzący sezon w Formule 1. Niemiecki magazyn Auto Motor und Sport zdobyłsię na krótkie porównanie, jak technicznie i aerodynamicznie,różnią się od siebie najszybsze wyścigówki na świecie.

 

F1: Rubens najszybszy

Brazylijczyk Rubens Barrichello (Williams) był najszybszym kierowcą podczasczwartkowej sesji testowej na torze Jerez. Dobrze spisał się także debiutantRenault, Witalij Pietrow. Rosjanin zanotował drugi najlepszy wynik okrążenia.

 
 

F1: Mają za mały zbiornik

Jak donosi Auto Motor und Sport, debiutant tegorocznych rozgrywek F1,zespół Virgin Racing ma problem ze zbiornikiem paliwa. W obecnymbolidzie VR-01 jest on zbyt mały, by kierowcy mogli wykorzystać pełenpotencjał silnika.

 

F1: Rosjanie zainteresowani kupnem zespołu

Być może stajnia Virgin Racing zmieni swojego właściciela. Nad przejęciemzespołu zastanawia się grupa rosyjskich biznesmenó skupionychwokół Nikołaja Formienki, szefa marki Marussia.

 

F1: FIA przedstawiła listę zespołów na 2011

Międzynarodowa Federacja Samochodowa upubliczniła listę zespołówdopuszczonych do startów w przyszłorocznym sezonie Formuły 1. Zmieniłysię nazwy kilku ekip, a wiele bolidów jeszcze nie zostało obsadzonychprzez kierowców.

 

F1: Virgin zaprezentował MVR-02

Marussia Virgin Racing należy do grona ostatnich zespołów jakiezaprezentowały nowy bolid na sezon 2011. MVR-02 podobnie jak poprzednik jestautem stworzonym przy pomocy tylko i wyłącznie narzędzi komputerowych ielektronicznych.

 

F1 w płatnej telewizji?

Od kilkunastu dni za kulismy Formuły 1 wrze na temat możliwości przejęcialicencji królowej motosportu przez magnata telewizyjnego Ruperta Murdochai najbogatszego człowieka na świecie Carlosa Slima. Szef zespołu VirginRacing Graeme Lowdon obawia się, że zawody w przyszłości mogą trafić dopłatnej telewizji.

 

F1: D'Ambrosio na wylocie z Virgin?

Być może wkrótce zwolni się jedno z miejsc w bolidzie zespołu VirginRacing. Jak donosi francuski Le Soir team nadal nie otrzymał obiecanychpieniędzy od sponsorów Jerome'a D'Ambrosio i miejsce kierowcy zaczynaprzypominać gorące krzesło.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Virgin Racing".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019