Wyszukiwałeś:

Vito X

marco X

polo X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vito marco polo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

10 lat Marco Polo

Swoje dziesięciolecie w Mercedesie obchodzi seria rekreacyjnego wyposażeniowanazywana Marco Polo. Aktualnie w takiej wersji oferowane są modele Vito iViano.

 

Zapowietrzone Vito i Viano

Koncern DaimlerChrysler wezwie do serwisów na całym świecie 8 tys.egzemplarzy modeli Vito i Viano z powodu niepoprawnego działania układussącego benzynę. Defektem dotknięte są tylko auta z silnikami benzynowymi.

 

Mercedes Vito - Uznanie w Europie

W hiszpańskim mieście Vitoria powstaje jeden z najpopularniejszych w Europiemałych pojazdów dostawczych – Mercedes Vito. Testom poddaliśmyośmioosobową wersję Vito Kombi CDI 115 o mocy 150 KM i długości 4993 mm.

 

Marcopolo przebudowało 17 807 autobusów

Marcopolo, największa na świecie firma zajmująca się przebudową konstrukcjiautobusów wysłała już w świat 17 807 tych zmodyfikowanychpojazdów. Obecnie przedsiębiorstwo mające swoje korzenie w Brazyliiwspółpracuje z 15 największymi producentami autobusów na całymglobie.

 

Mercedes na każdą nawierzchnię

Na każdą pogodę i każdą nawierzchnię - szeroka gama wielkopojemnych modeliMercedes-Benz z napędem na cztery koła obejmuje zarówno komfortowevany, jak i solidne samochody dostawcze. Twardy Vito 4x4, wszechstronny Sprinter4x4, niezniszczalny Vario 4x4 i elegancki Viano 4Matic - każdy zwielkopojemnych modeli Mercedes-Benz oferowany jest z napędem na cztery koła.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Vito marco polo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018