Wyszukiwałeś:

Volkswagen X

Golf X

R X

Cup X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volkswagen Golf R Cup

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Jak powstaje wyścigowy Golf TDI

Przed rokiem polski sport motorowy wzbogacił się o markową klasę Volkswagenar>Golfa. Z powstaniem tego samochodu wiąże się zresztą kilka ciekawostek. Tor>pierwsza w naszym kraju klasa, zbudowana w oparciu o model z silnikiem Diesla.

 

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychr>targów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłur>podporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąr>stadniną koni mechanicznych pod maską.

 

VW Golf R-Cup - nowa seria wyścigowa w Polsce

Kolejny producent samochodów zamierza ożywić sporty motorowe w Polsce.r>Swoją serię wyścigów płaskich w sezonie 2013 uruchomi Volkswagenr>Polska, oddając do dyspozycji kierowcom posiadającym licencję sportową 24r>podrasowane egzemplarze Golfa R.

 

Volkswagen Castrol Cup: Znamy szczegóły polskiej serii wyścigowej

Castrol przez trzy sezony będzie sponsorem strategicznym serii wyścigowejr>przygotowywanej przez Volkswagen Group Polska oraz Volkswagen Racing Polska.r>Start zmagań przewidziany jest na połowę kwietnia przyszłego roku.

 

Cięzki los kibica nad Wisłą

Wprawdzie kalendarzowa zima wciąż trwa, a śniegi mogą nie raz nas jeszczer>zaskoczyć to nie oznacza to, że w świecie motorsportu nic się nie dzieje. Wr>Jerez dziś przedostatni dzień testów Formuły 1, a w Polsce? W Polscer>cisza…

 

Wystartował Volkswagen Castrol Cup

W miniony weekend na torze Poznań odbyła się pierwsza eliminacja seriir>Volkswagen Castrol Cup. W pierwszym wyścigu zwyciężył były mistrzr>europejskiego pucharu Scirocco R-Cup, Mateusz Lisowski z otoMoto Teamu.r>Popołudniowy wyścig wygrał Jan Kisiel.

 

Hot Hatch do 40 tys.

Dziś poszukujemy auta z segmentu bardzo popularnego na Starym Kontynencie.r>Oczywiście, szukamy samochodu reprezentującego motoryzacyjną półkę,r>oznaczoną literą C. Naszym celem, nie jest zwykły reprezentant tegor>segmentu, a przedstawiciel z grupy sportowych odmieńców. Oto 5r>najciekawszych hot hatchy w cenie do 40 tys. złotych.

 

Nadchodzi kolejny sezon Volkswagen Golf Cup

24 kwietnia na niemieckim torze Oschersleben rozegrana zostanie pierwsza z 6r>rund tegorocznego Volkswagen Golf  Cup. W stawce zobaczymy 24r>kierowców z dziesięciu krajów.

 

Top 5 naprawdę ostrych hot hatchy

Są drogie i dla wielu posiadaczy ich standardowych odpowiedników,r>kompletnie bez sensu. Jednak każdy fan motoryzacji marzy o tym by w jegor>garażu stał, któryś z przedstawicieli gatunku „hot”.r>Dziś, dość subiektywny ranking 5 hot hatchy, którym warto sięr>przejechać.

 

Skoda Octavia Cup ? powrót wyścigowego cyklu

Po pięcioletniej nieobecności, na europejskie tory wyścigowe wraca puchar r>wyścigowy Skody Octavii. Do dyspozycji kierowców będzie przygotowany dor> motorsportu samochód o mocy 280 KM, wyposażony w samoblokujący się r>mechanizm różnicowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volkswagen Golf R Cup".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019