Wyszukiwałeś:

Volkswagen X

Group X

Polska X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volkswagen Group Polska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Volkswagen Group Polska wkracza nad Wisłę

Z dzisiejszym dniem na polskim rynku swoją działalność rozpoczyna Volskwagen Group Polska Sp. z o. o., firma która jest wyłącznymdostawcą aut marek Volkswagen, Audi, Skoda oraz Porsche na Polskę.

 

Volkswagen Castrol Cup: Znamy szczegóły polskiej serii wyścigowej

Castrol przez trzy sezony będzie sponsorem strategicznym serii wyścigowejprzygotowywanej przez Volkswagen Group Polska oraz Volkswagen Racing Polska.Start zmagań przewidziany jest na połowę kwietnia przyszłego roku.

 

Volkswagen inwestuje w Polsce

Volkswagen Group Polska wybuduje nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni 30tys. metrów kwadratowych. Jak informują przedstawiciele VW będzie topod względem powierzchni druga inwestycja w Wielkopolsce i siódma wPolsce.

 

Volkswagen o jakości w branży motoryzacyjnej

Podniesienie świadomości jakościowej wśród firm tworzących łańcuchdostaw w polskim przemyśle motoryzacyjnym to główny cel organizowanejpo raz trzeci ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych. Głównym organizatorem wydarzenia jest VolkswagenPoznań, który wspierany jest przez pozostałe spółki koncernuVolkswagen AG w Polsce - Volkswagen Group Polska, Volkswagen Motor Polska, MANTruck & Bus oraz firmę Sitech.

 

Grupa Volkswagena przyspiesza proces dostaw części

Volkswagen Group Polska wprowadza pilotażowy program dostaw części doautoryzowanych serwisów w dniu złożenia zamówienia. Taka zmianama przyspieszyć realizację zleconych przez klientów napraw.

 

Nowy prezes polskiego oddziału Volkswagen Group

46-letni Achim Schaible został mianowany prezesem zarządu Volkswagen GroupPolska. Do niemieckiego koncernu przeszedł on z Renault.

 

Nadchodzi kolejny sezon Volkswagen Golf Cup

24 kwietnia na niemieckim torze Oschersleben rozegrana zostanie pierwsza z 6rund tegorocznego Volkswagen Golf  Cup. W stawce zobaczymy 24kierowców z dziesięciu krajów.

 

Roszady w zarządzie Volkswagen Group Polska

Marki Volkswagen i Skoda od czerwca bieżącego roku będą miały nowych dyrektorów w polskich oddziałach. Dotychczasowy szef czeskiej marki stanie na czele struktur Volkswagena.

 

Restrukturyzacja w Volkswagen Group

Ptaszki za Odrą ćwierkają, że niemiecki gigant - Volkswagen Group - niebawem przejdzie sporą reformę struktur zarządzania. 12 marek koncernu zostanie przydzielonych do 4 osobnych grup.

 

Rejestracje nowych aut w Polsce ? Grupa Volkswagena na czele

Już prawie co trzeci nowy samochód rejestrowany w Polsce należy dojednej z marek Volkswagen Group Polska.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volkswagen Group Polska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019