Wyszukiwałeś:

Volkswagen X

Poznan X

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volkswagen Poznan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Nowy szef spółki Volkswagen Poznań

Michael Kleiß  (48 lat) przejmie 1 sierpnia br. funkcję prezesaspółki Volkswagen Poznań, zastępując Jensa Ocksena, któryprzechodzi do Hanoweru gdzie w marce Volkswagen Samochody Użytkowe przejmieodpowiedzialność za obszar produkcji.

 

VW Poznań uruchamia produkcję nowej generacji Caddy

Volkswagen Poznań oficjalnie zaprezentował nową generację modelu VW Caddy,który już od końca sierpnia produkowany jest w poznańskim zakładzie.Według wstępnych planów do końca 2010 roku z linii montażowych mazjechać 52,5 tys. egzemplarzy nowej generacji Caddy. W planach zakładu, pozadostępnymi już wersjami tego auta napędzanymi silnikami wysokoprężnymi,benzynowymi i na gaz ziemny, są wersje  LPG i całkowicie elektryczne.

 

Volkswagen Poznań przyjazny pracownikom

Zakończyła się IV edycja ogólnopolskiej Akcji Certyfikacyjnej„Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Wyróżnienie przyznano 12firmom. Jedną z wyróżnionych firm jest Volkswagen Poznań Sp. z o.o.Organizatorem konkursu jest NSZZ “Solidarność”.

 

Volkswagen Group Polska wkracza nad Wisłę

Z dzisiejszym dniem na polskim rynku swoją działalność rozpoczyna Volskwagen Group Polska Sp. z o. o., firma która jest wyłącznymdostawcą aut marek Volkswagen, Audi, Skoda oraz Porsche na Polskę.

 

Volkswagen Poznań i Solaris Filarami Polskiej Gospodarki

Ranking „Filary Polskiej Gospodarki” ma na celu wyróżnieniefirm stabilnych i znacząco wpływających na rozwój regionów, wktórych prowadzą działalność, a jednocześnie utożsamiających sięz tymi regionami. To ranking firm, które są ważnymi pracodawcami,wspierającymi i promującymi zatrudnienie, które umożliwiająrozwój przedsiębiorczości, a także angażują się w działania narzecz rozwoju społeczności lokalnych. Laureatami Filarów PolskiejGospodarki 2012 w Wielkopolsce zostały Volkswagen Poznań (1 miejsce) i SolarisBus & Coach (2 miesjce).

 

Volkswagen Poznań współpracuje z Politechniką Poznańską

Długotrwałe partnerstwo pomiędzy Politechniką Poznańską a spółkąVolkswagen Poznań pozwoliło na wypracowanie programu, który rozpocząłsię w połowie marca, a zakończy we wrześniu 2014 r. Cel - Chcemy, byprzyszli inżynierowie mieli nie tylko teoretyczne, ale przede wszystkimpraktyczne przygotowanie do zawodu.

 

Nowe struktury Volkswagen Poznań

Budowa nowej fabryki Craftera we Wrześni ma się rozpocząć już jesieniątego roku. Nowy zakład będzie oddziałem spółki Volkswagen Poznań.Budowa nowego zakładu wiąże się z koniecznością reorganizacjidotychczasowej struktury przedsiębiorstwa.

 

Volkswagen o jakości w branży motoryzacyjnej

Podniesienie świadomości jakościowej wśród firm tworzących łańcuchdostaw w polskim przemyśle motoryzacyjnym to główny cel organizowanejpo raz trzeci ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych. Głównym organizatorem wydarzenia jest VolkswagenPoznań, który wspierany jest przez pozostałe spółki koncernuVolkswagen AG w Polsce - Volkswagen Group Polska, Volkswagen Motor Polska, MANTruck & Bus oraz firmę Sitech.

 

Volkswagen Poznań największym bezpośrednim inwestorem zagranicznym w Polsce

Volkswagen Poznań otrzymał nagrodę dla największego bezpośredniegoinwestora zagranicznego w Polsce w latach 2013-2014 w kategorii NajlepszyNiemiecki lub Austriacki Inwestor.

 

Volkswagen Transporter jest z nami 65 lat

Choć taki wiek uprawnia każdego Niemca do przejścia na emeryturę, Volkswagen Transporter nie przestaje służyć przedsiębiorcom i rodzinom. W oczekiwaniu na jego szóstą generację przypominamy początki legendy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volkswagen Poznan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019