Wyszukiwałeś:

Volkswagen X

Samochody X

Uzytkowe X

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volkswagen Samochody Uzytkowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Użytkowe Volkswagena sprzedają się coraz lepiej

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zanotowała w pierwszym kwartalebieżącego roku wzrost sprzedaży. Na świecie w tym okresie sprzedano 88 900lekkich samochodów użytkowych. To oznacza, że auta Volkswagenasprzedają się o blisko 14 procent lepiej niż w tym samym okresie w rokuubiegłym.

 

Wzrost sprzedaży Volkswagen Samochody Użytkowe

W 2010 roku marka Volkswagen Samochody Użytkowe sprzedała na świecie 435 600lekkich pojazdów użytkowych. W porównaniu z 2009 rokiem sprzedażwzrosła o 22,8 procent. Najlepiej sprzedającym się modelem była seria T5 -Transporter, Caravelle, Multivan i California. Światowa sprzedaż typoszereguT5 wzrosła o 27 procent, do 148 000 sztuk.

 

Amarokiem dookoła świata

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe po raz kolejny wspomaga walkę z wirusemHIV. W dziesiątą rocznicę World AIDS Awareness Expedition (WAAE) Volkswagenudostępnił aktywiście walczącym z HIV - Joachimowi Franzowi pięćAmaroków ze specjalnym wyposażeniem.

 

Volkswagen Samochody Użytkowe na IAA

Na trwającej do 35 września Międzynarodowej Wystawie Samochodowej IAA, markaVolkswagen Samochody Użytkowe przedstawia nowości: Multivana BlueMotion, CaddyEdition 30 i Amaroka z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Tenpickup także z automatyczną przekładnią będzie wyznaczał standardy wdziedzinie zużycia paliwa, komfortu jazdy i możliwości terenowych.

 

Crafter 4MOTION

Nowy Volkswagen Crafter z mocnymi i oszczędnymi czterocylindrowymi silnikamiTDI dostępny jest w salonach od połowy 2011 roku. Niebawem ofertę wzbogaciwersja 4MOTION z napędem na wszystkie koła firmy Achleitner, którabędzie mogła poruszać się także w bardzo trudnym terenie.

 

Nowy silnik bi-turbo w Crafterze

Nowy Volkswagen Crafter z powodzeniem zadebiutował na trudnym rynkusamochodów dostawczych. Wraz z wprowadzeniem kolejnej wersji silnikabi-turbo oferta modeli została wzbogacona o nowy, atrakcyjny technicznie icenowo wariant.

 

Medalistka olimpijska ambasadorem użytkowych Volkswagenów

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasieRS:X, została ambasadorem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Specjalnieskonfigurowany Volkswagen Caravelle Comfortline ma jej pomóc wprzygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

 

Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki

Przeznaczony dla wojska Volkswagen Crafter, wykonany w całości w Polsce, jestjedną z gwiazd Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.Oprócz niego na stoisku Volkswagena wystawione są dwa modele Amarok.

 

Premiery Volkswagena na targach w Kolonii

Podczas Europejskich Targów Taksówkarskich w Kolonii Volkswagen Samochody Użytkowe przedstawił trzy modele przeznaczone do komercyjnego przewozu osób. Oczywiście w charakterystycznym „budyniowym”kolorze.

 

Volkswagen e-Crafter ? polska premiera

Podczas targów Fleet Market w Warszawie Volkswagen zaprezentował nowego e-Craftera – bezemisyjny samochód dostawczy z napędemelektrycznym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volkswagen Samochody Uzytkowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019