Wyszukiwałeś:

Volt

. Znaleziono 129 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volt

Spróbuj też wyszukać: ceny volta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 129 wszystkich):

W pełni elektryczny Chevrolet Volt

100-lecie koncernu General Motors było okazją do pierwszej prezentacjiprodukcyjnej już wersji modelu Chevrolet Volt. W Europie auto to pokazanezostanie przy okazji październikowych targów w Paryżu.

 

Chevrolet Volt już nagrodzony

Choć jeszcze nie trafił do sprzedaży, już zbiera pierwsze nagrody. ChevroletVolt zdobył za swą innowacyjną technologię pierwszą nagrodę w kategoriirozwiązań przyjaznych środowisku podczas 24. Międzynarodowego FestiwaluMotoryzacji w Paryżu.

 

Zaledwie 1,2 l/100 km!

Jak wykazują obecne testy, średnie spalanie w jeździe po mieście tego modeluma wynosić tylko 1,2 l/100 km. Co więcej, nawet nieco ponad 60kilometrów będzie można pokonać nie zużywając nawet kropli benzyny.To elektryczny Chevrolet Volt, którego pierwsze egzemplarze trafią dosprzedaży pod koniec przyszłego roku.

 

Volt: w sprzedaży w 2010, w Europie w 2011

Jeszcze nieco ponad pół roku trzeba będzie poczekać na debiut rynkowyelektrycznego Chevroleta Volta. W drugim półroczu 2010 Volt pojawi sięnajpierw w Kalifornii, a następnie sukcesywnie będzie wprowadzany w innychregionach kraju.

 

Chevrolet Volt kontra upały

W ośrodku testowym General Motors na pustyni w Arizonie konstruktorzyChevroleta pracują w upale, sprawdzając, jak w takich warunkach będziesprawował się elektryczny Volt.

 

Chevrolet Volt wyceniony

Chevrolet podał ceny oraz podstawowe zasady gwarancyjne swojego elektrycznegomodelu Volt. Auto trafi na początek do sprzedaży do siedmiu stanów USA.

 

Chevrolet Volt Samochodem Roku w Stanach

Chevrolet Volt został wybrany najlepszym samochodem na kontynencieamerykańskim i tym samym otrzymał tytuł North American Car of the Year 2011.Z kolei Ford Explorer będzie teraz nosił miano Truck of the Year 2011. Nagrodyw obu kategoriach przyznano podczas pierwszego dnia targów w Detroit.

 

Volt pojedzie ponad 1600 kilometrów

General Motors twierdzi, że właściciele Voltów są w stanieprzejechać nawet 1600 kilometrów bez ponownego tankowania.

 

Chevrolet Volt nagrodzony

Tegoroczną nagrodę ECOBEST otrzymał Chevrolet Volt wraz z bliźniaczym modelem Oplem Amperą. Wyróżnienie jest przyznawana przezczłonków organizacji AUTOBEST.

 

Chevrolet Volt: Ekologi(k)a

To bez wątpienia obecnie jeden z najważniejszych modeli w gamie Chevroleta.Amerykańska marka ma co do tego samochodu wielkie oczekiwania. My także. Wkolejnym dniu akcji "Tydzień z Chevroletem" tym razem pod lupębierzemy elektryczny model Volt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019