Wyszukiwałeś:

Volvo X

7700 X

Hybrid X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo 7700 Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Volvo 7700 Hybrid

 

Autobus Volvo 7700 z napędem hybrydowym - mojeauto.tv

 

Volvo rusza z produkcją autobusów hybrydowych

Volvo Buses rozpoczyna seryjną produkcję autobusów hybrydowych Volvo7700 Hybrid oraz autobusów piętrowych Volvo B5L Hybrid. Autobushybrydowy zmniejszy zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla aż o 35%.

 

Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemutransportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawieVolvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dlaśrodowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo.IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanegoVolvo FMX.

 

Rekordowe zamówienie hybrydowych autobusów Volvo

Holenderskie miasto Dordrecht wraz z operatorem transportu miejskiego firmąArriva w marcu przyszłego roku włączy do ruchu rekordową ilośćautobusów hybrydowych Volvo 7700 Hybrid. 27 nowych pojazdówzostanie dostarczonych w ciągu 2011 i na początku 2012 roku.

 

Początek sprzedaży Volvo FE Hybrid

Po ukończeniu zakrojonych na dużą skalę testów eksploatacyjnych,Volvo Trucks rozpoczyna sprzedaż samochodów ciężarowych z napędemhybrydowym. W czerwcu br. ruszy produkcja pierwszej seryjnej partii, liczącejokoło 100 pojazdów hybrydowych. Dostawy tych pojazdów doklientów w wybranych krajach Europy będą realizowane w latach2011–2013.

 

Autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. 91 autobusów Volvo, w tym 32 hybrydy, które wyjadą naulice Tromsö w północnej Norwegii, zakupiła firma Nobina.

 

Premiera nowego autobusu miejskiego Volvo

Na targach Busworld w Kortrijk Volvo Buses zaprezentuje nowy autobus miejskiVolvo 7900. Wśród licznych udoskonaleń należy wymienić obniżonąmasę własną pojazdu, dodatkowo zmniejszającą zużycie paliwa iumożliwiającą przewóz większej liczby pasażerów.

 

Kolejne prezentacje Volvo 7700 Hybrid

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej ilości polskich miast,zainteresowanych pojazdami opartymi o najnowocześniejszą technologię ispełniającymi najwyższe normy ekologiczne, Volvo zaplanowało na pierwszykwartał 2012 roku prezentację autobusu hybrydowego w wybranych miastachPolski.

 

Polska trasa Volvo 7700 Hybrid

Volvo zaplanowało na pierwszy kwartał 2012 roku prezentację autobusuhybrydowego w wybranych miastach Polski.

 

Testy Volvo 7900 Hybrid w ruchu miejskim w Polsce

21 lipca rozpoczęła się kolejna edycja testów miejskiego autobusuhybrydowego Volvo 7900 Hybrid w Polsce. Na początek hybryda Volvo zawita wpółnocnej części kraju i będzie eksploatowana na regularnych liniachmiejskich w trzech miastach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo 7700 Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019