Wyszukiwałeś:

Volvo X

FE X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo FE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Nowa gama samochodów ciężarowych Volvo na wystawie IAA 2008

Głównym elementem stoiska Volvo Trucks będzie nowa gamasamochodów ciężarowych Volvo. Podczas wystawy pojazdy te zostaną poraz pierwszy poza granicami Szwecji zaprezentowane publicznie. Przyprojektowaniu nowej gamy pojazdów, Volvo Trucks skoncentrowało się naoptymalizacji otoczenia kierowcy i wprowadzeniu najnowocześniejszychsystemów bezpieczeństwa.

 

Hybrydowa śmieciarka Volvo

Volvo Trucks dostarczy cztery pojazdy komunalne z technologią hybrydową doVeolia Proprete, jednej z największych na świecie firm zajmujących sięgospodarką odpadami. Jesienią przyszłego roku cztery hybrydowe śmieciarkiwejdą do eksploatacji we Francji i w Anglii.

 

Volvo FE dostępne ze zautomatyzowaną skrzynią biegów

Obecnie wszystkie modele pojazdów Volvo Trucks, przeznaczone domiejskiego i regionalnego transportu dystrybucyjnego, mogą być wyposażone wzautomatyzowaną skrzynię biegów. Ostatnio grupę tę rozszerzono opojazdy dystrybucyjne Volvo FE ze skrzynią biegów I-Sync. Działanie tojest elementem strategii polegającej na wzmocnieniu pozycji firmy w segmenciepojazdów dla transportu dystrybucyjnego.

 

Volvo Trucks testuje diesle zasilane metanem

W lutym Volvo Trucks rozpocznie testy eksploatacyjne silnikówwysokoprężnych zasilanych metanem. Technologia będzie badana w rzeczywistychwarunkach eksploatacji, we współpracy z wybranymi klientami w Szwecji.– Robimy to, że wprowadzić na rynek rozwiązanie łączące w sobiedoskonałe właściwości pod względem ochrony środowiska, sprawnościenergetycznej, właściwości jezdnych i niskich kosztów eksploatacji– mówi Gunnar Ekwall, menedżer produktów Volvo Trucks wSkandynawii.

 

Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemutransportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawieVolvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dlaśrodowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo.IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanegoVolvo FMX.

 

Początek sprzedaży Volvo FE Hybrid

Po ukończeniu zakrojonych na dużą skalę testów eksploatacyjnych,Volvo Trucks rozpoczyna sprzedaż samochodów ciężarowych z napędemhybrydowym. W czerwcu br. ruszy produkcja pierwszej seryjnej partii, liczącejokoło 100 pojazdów hybrydowych. Dostawy tych pojazdów doklientów w wybranych krajach Europy będą realizowane w latach2011–2013.

 

Nowy wariant kabiny dla Volvo FE

Volvo Trucks wprowadza na rynek nowy wariant kabiny dla Volvo FE, o bardzo niskoumieszczonym wejściu. Nowa kabina, Volvo FE LEC (Low Entry – kabinaniskowejściowa), jest przeznaczona dla śmieciarek, pojazdówdystrybucyjnych i innych pojazdów realizujących zadania transportowe,wymagające od kierowcy wielokrotnego w ciągu dnia wchodzenia i wychodzenia zkabiny. Po uruchomieniu funkcji „przyklęku", (jedyny) stopieńkabiny znajduje się na wysokości zaledwie 440 mm nad jezdnią.

 

Volvo FE oraz FL w ciągłym kontakcie z serwisem

Na rynek trafiają dwa nowe modele Volvo i to te z wagi ciężkiej. Modele FEoraz FL są przygotowane do wykonywania wszelakich zadań transportowych. Wboju ciężarówki wspierane są przez najnowsze zdobycze technologiczneVolvo oraz usługi serwisowe.

 

Volvo FE z kabiną niskopodłogową

Do oferty samochodów ciężarowych Volvo spełniających normę Euro 6dołączył model FE z niskowejściową kabiną Low Entry Cab (LEC).

 

Volvo na metan

Coraz częściej również duże pojazdy użytkowe są przystosowywane dozasilania alternatywnymi paliwami. Volvo wprowadza na rynek model Volvo FEnapędzany silnikiem zasilanym metanem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo FE".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019