Wyszukiwałeś:

Volvo X

FH16 X

700 X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo FH16 700

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Najmocniejsza ciężarówka świata

W dniu wczorajszym (7 stycznia) Volvo zaprezentowało najmocniejszy na świeciesamochód ciężarowy produkowany seryjnie. Pod maską Volvo FH16pracować będzie silnik o mocy 700 KM i momencie obrotowym 3.150 Nm.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Najmocniejsza ciężarówka wyjechała z fabryki

Pierwsze Volvo FH16 700 wyjechało za bramy fabryki. Pojazd będzieeksploatowany w transporcie długodystansowym, w zachodniej, górzystejczęści Norwegii i będzie przewoził wyposażenie dla przemysłu naftowego.Moc 700 KM i potężny moment obrotowy 3150 Nm to parametry, z którychzrobiony zostanie właściwy użytek.

 

Najmocniejsza na świecie ciężarówka już w Polsce

Volvo FH16 o mocy 700 KM to najmocniejszy na świecie samochódciężarowy produkowany seryjnie. Został on zbudowany do realizacji najbardziejwymagających zadań transportowych i oferuje wyjątkową kombinacjędoskonałych osiągów i wysokiej ekonomiki paliwowej.

 

Volvo FH16

 

Volvo FH16 - nowy model ciężarówki Volvo , obecnie jest nasilniejszy na świecie - pod maską kryje się 700 KM - mojeauto.tv

 

Volvo FH16 rusza w drogę

 

Pierwszym właścicielem cieżarówki Volvo FH16 700 został Tore Aase z Norwegii. Będzie służyć jego firmie transportowej na znacznie dłuższych dystansach - mojeauto.tv

 

Volvo: O jeden stos więcej

"One More Pile", czyli "O jeden stos więcej" to projektrealizowany przy współudziale Volvo Trucks, obejmujący seriętestów praktycznych z dłuższymi, niż standardowe zestawami drogowymi,transportującymi cięższy ładunek dłużycy drzewnej. Celem przedsięwzieciajest udowodnienie, że dłuższe zestawy drogowe transportujące dłużycędrzewną są korzystniejsze dla środowiska i tańsze w eksploatacji.

 

Volvo Ocean Race

W październiku po raz jedenasty wystartuje Volvo Ocean Race. Regaty tezainspirowały Volvo Trucks do przygotowania „Volvo Ocean Race LimitedEdition” – limitowanej serii specjalnie zaprojektowanychsamochodów ciężarowych Volvo FH i Volvo FH16.

 

750 koni na jubileusz flagowego Volvo

Volvo FH16, zdolne sprostać najcięższym i najbardziej wymagającym zadaniomtransportowym, obecnie dysponuje mocą 750 KM i momentem obrotowym 3550 Nm. Narynku pojawi się dokładnie w 25. rocznicę premiery silnika 16-litrowego.

 

Volvo Trucks udostępnia nową grę

Kierujesz nowym, 750-konnym Volvo FH16. Nagle, na środku drogi, pojawia sięprzeszkoda. Czas masz ograniczony. Co robisz? W FH16 750, nowej grze VolvoTrucks na smartfony i komputery tablet PC, wszystko zależy od szybkościreakcji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo FH16 700".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019