Wyszukiwałeś:

Volvo X

FM X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo FM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Nowy silnik w Volvo FM

Volvo zaprojektowało całkowicie nowy silnik, o pojemności 11 litrów,przeznaczony do ciągników siodłowych Volvo FM. Dzięki dużejładowności i małej masie własnej, pojazdy te stanowią idealne rozwiązaniew zastosowaniach, takich jak np. transport materiałów ciekłych isypkich luzem. Opracowano je z myślą o klientach działających w segmentach,w których Volvo widzi duże możliwości rozwoju.

 

Nowa gama samochodów ciężarowych Volvo na wystawie IAA 2008

Głównym elementem stoiska Volvo Trucks będzie nowa gamasamochodów ciężarowych Volvo. Podczas wystawy pojazdy te zostaną poraz pierwszy poza granicami Szwecji zaprezentowane publicznie. Przyprojektowaniu nowej gamy pojazdów, Volvo Trucks skoncentrowało się naoptymalizacji otoczenia kierowcy i wprowadzeniu najnowocześniejszychsystemów bezpieczeństwa.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów

W lutym br., oferta Volvo Truck Center Polska została rozszerzona o nowąusługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najemsamochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz,oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy, których struktura zostałajeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań rynku w tym względzie.

 

Nowe Volvo FM wchodzi na rynek

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej wersji Volvo FM, silna pozycja tegosprawdzonego samochodu ciężarowego w segmencie regionalnego transportudystrybucyjnego ulega dalszemu wzmocnieniu.

 

Światowa premiera budowlanego Volvo FMX

Volvo Trucks zaprezentuje na wystawie BAUMA ważną dla firmy nowość –samochód ciężarowy Volvo FMX. Pojazd ten zaprojektowano specjalnie zprzeznaczeniem dla ciężkiego transportu terenowego/drogowego w sektorzebudowlanym.

 

Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemutransportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawieVolvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dlaśrodowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo.IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanegoVolvo FMX.

 

Kolejne ciągniki Volvo FM dla ORLEN Transport

Pod koniec ubiegłego roku, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ORLEN -jednej z największych korporacji przemysłu naftowego w EuropieŚrodkowo-Wschodniej - spółka ORLEN Transport S.A., w wynikuogłoszonego przetargu, wybrała Volvo, jako dostawcę 20 sztuk nowychpojazdów ciężarowych. W marcu bieżącego roku, po kolejnym przetargu,firmy podpisały kontrakt na dostawę następnych 15 sztuk ciągnikówsiodłowych. Ich dostawa została zrealizowana na przełomie czerwca i lipca br.

 

Volvo FM dla ORLEN Transport

We flocie ORLEN Transport od stycznie jeździ kolejna partia, tym razem 45 sztuknowych ciągników siodłowych Volvo FM. To już trzecia, zrealizowanaprzez Volvo Trucks, dostawa do ORLEN Transport w ciągu niewiele ponad jednegoroku. Pod koniec 2009 r., firmy sfinalizowały kontrakt na dostawę 20 sztuksamochodów ciężarowych Volvo FM, natomiast dostawa kolejnych 15 sztukciągników Volvo odbyła się na przełomie czerwca i lipca 2010.

 

Volvo FM MethaneDiesel

Volvo Trucks poszerza swoją ofertę pojazdów zasilanych paliwamialternatywnymi, wprowadzając na rynek nowe Volvo FM MethaneDiesel. Tym samym,Volvo jest pierwszym producentem samochodów ciężarowych w Europieoferującym pojazdy dystrybucyjne z silnikiem gazowym, które zpowodzeniem spełniają również wymagania transportu długodystansowego.Produkcja rusza w sierpniu bieżącego roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo FM".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019