Wyszukiwałeś:

Volvo X

FMX X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo FMX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Światowa premiera budowlanego Volvo FMX

Volvo Trucks zaprezentuje na wystawie BAUMA ważną dla firmy nowość –samochód ciężarowy Volvo FMX. Pojazd ten zaprojektowano specjalnie zprzeznaczeniem dla ciężkiego transportu terenowego/drogowego w sektorzebudowlanym.

 

Nowe Volvo FMX dla budowlanki

Volvo Trucks wprowadza na rynek, nowe jeszcze bardziej wytrzymałe Volvo FMX.Ten przeznaczony specjalnie dla potrzeb ciężkiego transportu budowlanegosamochód ciężarowy pojawi się w Europie od września. W kolejnychmiesiącach trafi na rynki całego świata.

 

Nowe Volvo FMX

 

Volvo Trucks wprowadza na rynek, nowe jeszcze bardziej wytrzymałe Volvo FMX. Ten przeznaczony specjalnie dla potrzeb ciężkiego transportu budowlanego samochód ciężarowy pojawi się w Europie od września. W kolejnych miesiącach trafi na rynki całego świata - mojeauto.tv

 

Duże zainteresowanie nowym Volvo FMX

Nowe Volvo FMX właśnie zostało zaprezentowane po raz pierwszy. Jego światowapremiera odbyła się jednocześnie na wystawach w Monachium i w Moskwie.Pierwsze reakcje są bardzo pozytywne, a zainteresowanie tym nowym, jeszczebardziej wytrzymałym pojazdem budowlanym jest duże.

 

Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemutransportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawieVolvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dlaśrodowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo.IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanegoVolvo FMX.

 

Nowe Volvo FMX zaprojektowali klienci

Gdy szwedzki producent samochodów ciężarowych Volvo Trucks podjąłdecyzję o zaprojektowaniu nowego pojazdu budowlanego – Volvo FMXklienci stali się centralnym ogniwem tego procesu.  Wzięli oni nawetudział w projektowaniu nowej ciężarówki.

 

Sukces Volvo FMX

Volvo FMX znacząco zmieniło obraz rynku pojazdów budowlanych. Od jegopremiery w kwietniu ubiegłego roku sprzedano blisko 5000 sztuk tego modelu.Obecnie nowy pojazd budowlany pokazuje, na co go stać w najbardziejekstremalnych warunkach roboczych w Europie.

 

Volvo FMX do trudnych zadań

 

Volvo FMX znacząco zmieniło obraz rynku pojazdów budowlanych. Od jego premiery w kwietniu ubiegłego roku sprzedano blisko 5000 sztuk tego modelu. Obecnie nowy pojazd budowlany pokazuje, na co go stać w najbardziej ekstremalnych warunkach roboczych w Europie - mojeauto.tv

 

Budowlane Volvo FMX

Na wystawie Bauma w Monachium Volvo Trucks zaprezentowało nowe Volvo FMX. Tennowy budowlany samochód ciężarowy jest wypełniony innowacjami,zapewniającymi korzyści zarówno przewoźnikom, jak i kierowcom.

 

Volvo FL i FMX także z kabiną załogową

Nowe Volvo FL i Volvo FMX, przystosowane do spełniania normy zanieczyszczeńEuro 6, będą dostępne również z kabiną załogową. Pojazdy w tejkonfiguracji opracowano z myślą o służbach ratowniczych, straży pożarnej ipomocy drogowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo FMX".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019