Wyszukiwałeś:

Volvo X

Logistics X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo Logistics

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Rozwój Volvo Buses we Wrocławiu

W poniedziałek, 17 października została podpisana umowa pomiędzy VolvoPolska a rządem RP. W ramach tej umowy firma otrzyma fundusze unijne na projektinwestycyjny dotyczący dalszego rozwoju działalności produkcyjnej Volvo Buseswe Wrocławiu.

 

Samochody ciężarowe Volvo w służbie na rzecz bezpieczeństwa

Volvo Trucks uczestniczy w projekcie badawczym pod nazwą euroFOT, wktóry zaangażowanych jest 28 europejskich firm i organizacji. CelemVolvo jest wprowadzenie do eksploatacji, do 2010 roku, 80 pojazdówciężarowych Volvo, wyposażonych w sprzęt monitorujący. Projektukierunkowany jest na zapewnienie bezpieczniejszego i bardziej efektywnegotransportu drogowego.

 

Volvo Trucks testuje diesle zasilane metanem

W lutym Volvo Trucks rozpocznie testy eksploatacyjne silnikówwysokoprężnych zasilanych metanem. Technologia będzie badana w rzeczywistychwarunkach eksploatacji, we współpracy z wybranymi klientami w Szwecji.– Robimy to, że wprowadzić na rynek rozwiązanie łączące w sobiedoskonałe właściwości pod względem ochrony środowiska, sprawnościenergetycznej, właściwości jezdnych i niskich kosztów eksploatacji– mówi Gunnar Ekwall, menedżer produktów Volvo Trucks wSkandynawii.

 

Volvo Trucks: ciężarówki napędzane Bio-DME to przyszłość

Volvo Trucks, jest pionierem wykorzystywania Bio-DME (eter dimetylowy) jakopaliwa samochodowego. Na drogach Szwecji rozpoczęła się regularnaeksploatacja pierwszych pięciu samochodów ciężarowych Volvo,wyposażonych w silniki zasilane Bio-DME. W Sztokholmie działa już takżepierwsza stacja paliwowa DME w sieci Preem. Jesienią zostaną otwarte kolejne.

 

Wściekła ciężarówka

Inżynierowie z Volvo Trucks, jako że pod tym względem mają troche mniejszepole manewru, postanowili się pobawić i stworzyli niesamowicie szybkąciężarówkę z napędem hybrydowym.

 

Volvo wspiera studentów

Volvo Polska i Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu weWrocławiu podpisały dzisiaj umowę o współpracy, której celemjest wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy nauką a przemysłem, realizacjawspólnych projektów i podejmowanie działań związanych zrozwijaniem specjalistycznej wiedzy i umiejętności zawodowych studentówUczelni.

 

15 tysięcy koparkoładowarek Volvo z Wrocławia

Produkcja koparkoładowarek Volvo we Wrocławiu rozpoczęła się w 2002 roku.Maszyny te są od początku projektowane i produkowane w Polsce.Koparkoładowarki z Wrocławia możemy odnaleźć w najdalszych zakątkachświata. Największe rynki zbytu to obecnie Rosja, Brazylia, RepublikaPołudniowej Afryki, Indie. Koparkoładowarki Volvo są także niezwyklepopularne w Polsce i to właśnie klientowi z Polski przypadł zaszczyturoczystego odbioru 15-tysięcznej maszyny opuszczającej linię produkcyjnąwrocławskiej fabryki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo Logistics".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019