Wyszukiwałeś:

Volvo X

Polska X

. Znaleziono 215 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo Polska

Spróbuj też wyszukać: koparkoładowarki volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 215 wszystkich):

Volvo wspiera "Misia Ratownika"

Firma Volvo Polska Sp. z o.o. Oddział Samochody Ciężarowe od latwspółpracuje ze Stowarzyszeniem „Misie Ratują Dzieci”. Wtym roku, realizowany przez Stowarzyszenie projekt Misia Ratownika, polegającyna wyposażaniu pojazdów służb ratowniczych w maskotki Misia Ratownika,Volvo sponsoruje w województwie mazowieckim.

 

Jubileuszowe Volvo FH dostarczone

W połowie czerwca br., Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty na rynkupolskim specjalną, limitowaną serię pojazdów Volvo FH w określonejspecyfikacji, co wiąże się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 15-leciadziałalności firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe. Pod koniecwrześnia, pojazd z jubileuszowymi elementami oznakowania na boku kabiny oraznumerem „1” na specjalnej tabliczce seryjnej został przekazanyKlientowi – działającej w ramach Grupy Gzella firmie Gzella Logistic.

 

Volvo wspiera studentów

Volvo Polska i Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu weWrocławiu podpisały dzisiaj umowę o współpracy, której celemjest wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy nauką a przemysłem, realizacjawspólnych projektów i podejmowanie działań związanych zrozwijaniem specjalistycznej wiedzy i umiejętności zawodowych studentówUczelni.

 

Studenci z Volvo

Volvo Polska i Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu weWrocławiu podpisały umowę o współpracy, której celem jestwymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy nauką a przemysłem, realizacjawspólnych projektów i podejmowanie działań związanych zrozwijaniem specjalistycznej wiedzy i umiejętności zawodowych studentówUczelni.

 

Volvo Polska laureatem Top Employer 2011

Firma Volvo Polska już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronielaureatów polskiej edycji badania Top Employers prowadzonego przezInstytut CRF. Uzyskując tytuł Top Employer, Volvo Polska znalazło się wgronie 20 firm w Polsce i około 600 na świecie, które mogąposługiwać się tym wyróżnieniem.

 

Volvo Polska topowym pracodawcą

Firma Volvo Polska już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronielaureatów polskiej edycji badania Top Employers prowadzonego przezInstytut CRF. Certyfikat Top Employer jest przyznawany wyłącznie tympracodawcom, którzy wykażą, że spełniają najwyższe, międzynarodowestandardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.  Uzyskując tytuł TopEmployer, Volvo Polska znalazło się w gronie 20 firm w Polsce i około 600 naświecie, które mogą posługiwać się tym wyróżnieniem.

 

Królewska para w Volvo

6 maja 2011 roku Jego Królewska Mość Karol XVI Gustaw KrólSzwecji i Jej Królewska Mość Królowa Sylwia złożyli wizytę wfirmie Volvo Polska we Wrocławiu. Wizycie towarzyszyła konferencja pt.„How to do business in Poland”, z udziałem kilkudziesięciuprzedsiębiorców. Głównym punktem programu było zaprezentowanieprodukcji nowoczesnego autobusu hybrydowego Volvo 7700 Hybrid.

 

15 tysięcy koparkoładowarek Volvo z Wrocławia

Produkcja koparkoładowarek Volvo we Wrocławiu rozpoczęła się w 2002 roku.Maszyny te są od początku projektowane i produkowane w Polsce.Koparkoładowarki z Wrocławia możemy odnaleźć w najdalszych zakątkachświata. Największe rynki zbytu to obecnie Rosja, Brazylia, RepublikaPołudniowej Afryki, Indie. Koparkoładowarki Volvo są także niezwyklepopularne w Polsce i to właśnie klientowi z Polski przypadł zaszczyturoczystego odbioru 15-tysięcznej maszyny opuszczającej linię produkcyjnąwrocławskiej fabryki.

 

Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo

Z początkiem marca 2012 roku, firma Volvo Polska wprowadziła 2 lata gwarancjina oryginalne części zamienne Volvo zakupione i zamontowane w autoryzowanychserwisach Volvo Trucks w Polsce. Dwuletnia gwarancja obowiązuje na tereniePolski.

 

Volvo Polska Partnerem Logistycznym Wrocław Global Forum 2013

Od 13 do 15 czerwca 2013 Wrocław gościł polityków, ludzi nauki iliderów biznesu z całego świata w ramach odbywającego się tu WrocławGlobal Forum. Firma Volvo Polska po raz kolejny była Partnerem Logistycznymtego wydarzenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo Polska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019