Wyszukiwałeś:

Volvo X

SPA X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo SPA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Będzie hybrydowe Volvo

Już w 2012 roku w sprzedaży powinno pojawić się hybrydowe Volvo,które będzie można naładować ze zwykłego gniazdka domowego. W tymcelu Volvo współpracuje z firmą Vattenfall.

 

Modernizacja marki Volvo

W najbliższych latach szwedzka marka przeprowadzi kilka modyfikacji w swoichproduktach. Volvo planuje modernizacje w dziedzinie struktury pojazdu,silników, skrzyni oraz układu odzyskiwania energii kinetycznej.

 

Wątek na forum: Plany Volvo na najbliższe lata:

C30 - W najbliższym czasie spodziewana jest kuracja odmładzająca z modyfikacją oferty silnikowej. C70 - Już wkrótce spodziewany jest mocny facelifting tego ciekawego kabrioletu z twardym dachem. S60 - W 2013 roku auto zostanie lekko odświeżone, zaś w ciągu kilku najbliższych lat możemy się spodzi...

 

Volvo nie chce luksusowej limuzyny

Szef marki Volvo, Hakan Samuelsson, potwierdził wcześniejsze pogłoski, żeszwedzka marka nie zamierza tworzyć limuzyny, która byłaby konkurentemdla Mercedesa klasy S, BMW serii 7 oraz Audi A8.

 

Volvo wykryje krawędzie jezdni i barierki

Do samochodów trafiają coraz nowocześniejsze rozwiązania, któremają dbać o bezpieczeństwo podróżujących. Mają chronić przeduderzeniem w inne auto, ale także w pieszego czy zwierzęta. Volvo niedługowprowadzi system, dzięki któremu nie najedziemy już na krawężnikioraz barierki postawione przy drogach, a tym samym nie zjedziemy z drogi.

 

Samochody Volvo pojadą same już w 2017

Volvo deklaruje, że już za 3 lata będziemy mogli korzystać zsamochodów, które na wybranych odcinkach będą poruszały siębez udziału kierowcy. 100 takich samochodów trafi najpierw na uliceGoeteborga.

 

Volvo XC90 pierwszym autem zbudowanym na nowej platformie

W Sztokholmie, za dwa tygodnie świat zobaczy najnowszy model z logo Volovo.XC90 będzie pierwszym samochodem szwedzkiej marki zbudowanym na platformieScalable Product Architecture (SPA). Jak wynikają z tego korzyści?

 

Volvo XC90 - pierwsza jazda dużego Wikinga

Dwanaście lat kazało Volvo czekać na pojawienie się nowej generacji swojegoflagowego SUV-a. W międzyczasie rynek został opanowany przez małe ikompaktowe pseudoterenówki, a Volvo zmieniło właściciela. Nowe XC90 tojednak stara, dobra i sprawdzona szkoła w ultranowoczesnym wydaniu.

 

Volvo XC90: Wow!

Nie tylko w Polsce, ale i w Europie segment premium definiują trzy markiniemieckie. Pozostali producenci starają się wgryzać w ten rynek. A z tymbywa różnie. Panowie z Ingolstadt, Monachium i ze Stuttgartu sprawawygląda tak, że pojawił się przeciwnik, który nie tylko nawiąże zwami równą walkę, Volvo XC90 może pożreć wasze SUVy. 

 

Volvo S90 - Carolus Rex

Szwedzi mogą pochwalić się bogatą historią, która pisana jest przezogromne sukcesy królów i wielkich dowódców. Jednymz nich był Karol XII Wittelsbach. Carolus Rex, jak go nazywano byłby dumny znowego Volvo S90. To auto, które zburzy ład i porządek segmentulimuzyn. Oto król Szwecji na miarę Karola XII.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo SPA".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019