Wyszukiwałeś:

Vulcan

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vulcan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Aston Martin zapowiada genewską eksplozję

Aston Martin chyba sprawi nam miłą niespodziankę - na stronie producentamożna znaleźć film zapowiadający model Vulcan. Czymkolwiek jest - niemożemy doczekać się jego genewskiej erupcji!    

 

Aston Martin Vulcan znowu straszy

Aston Martin już wcześniej ujawnił, że na 85. salon samochodowy w Genewieszykuje nowy bolid o nazwie Vulcan. Dzisiaj opublikowany został kolejny tzw.teaser w formie filmu zapowiadającego to auto. Anglicy szykują mocną bestię.

 

Aston Martin oficjalnie ujawnia model Vulcan

To na pewno najbardziej hardcore'owy produkt producenta z brytyjskiego Gaydon. Vulcan powstał tylko w jednym celu - podbijać czasy okrążeń na torach. Oczywiście produkcja auta została mocno ograniczona.

 
 

Geneva Motor Show 2015

To już 85. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych nie tylko naStarym Kontynencie. Jak zwykle na Geneva Motor Show nie zabraknie licznychnowości, ciekawych aut koncepcyjnych oraz pięknych hostess. Jest w czymwybierać. Zapraszamy!

 

Aston Martin Vulcan - potwór na tor

Na stoisku targowym marki Aston Martin w Genewie pojawił się nietypowy pojazd.Jest to maszyna stworzona z myślą o ostrej zabawie na torze.

 
 

Top 10: Najgorętsze premier targów w Genewie

Przedstawiamy nasz subiektywny ranking samochodów, przy którychgromadziło się najwięcej dziennikarzy, fotoreporterów i potencjalnychklientów. Wśród nich te najmocniejsze, najszybsze, najdroższe ijeden megcar.

 

Silniki V12 przetrwają w Aston Martinach

Ograniczenia emisji spalin spowodowały już wycofanie lub zmniejszenie niejednego napędu w świecie sportowych wozów. Aston Martin pozostanie jednak wierny tradycji i nie przestanie tworzyć wielkich silników V12.

 

Geneva Motor Show 2015: Aston Martin Vulcan

 

Nie wyjedziesz nim na zwykłe drogi, a jedynie na tor. Pokazany w Genewie Aston Martin Vulcan ma jednostkę V12 o pojemności siedmiu litrów i mocy 800 KM. Liczby te mówią chyba wszystko.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019