Wyszukiwałeś:

W X

Motors X

. Znaleziono 1387 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: W Motors

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1387 wszystkich):

General Motors nie chce akcji Isuzu

Borykający się z poważnymi finansowymi problemami koncern General Motors chce<wbr>sprzedać akcje swojego japońskiego partnera Isuzu Motors Ltd. Aktualny wkład<wbr>GM w Isuzu wynosi 7,9%.

 

Zmiana sterów w General Motors Poland

Zmiana w polskim oddziale koncernu GM. Antonio Francavilla obejmuje stanowisko<wbr>dyrektora generalnego General Motors Poland oraz dyrektora zakładu General<wbr>Motors Manufacturing Poland w Gliwicach.

 

General Motors ma 100 lat

Amerykański koncern motoryzacyjny General Motors skończył właśnie 100 lat.<wbr>I choć ostatni okres pełen jest kłopotów finansowych, to jednak<wbr>wciąż koncern ten należy do największych graczy w branży motoryzacyjnej.

 

Szyby, które pokonają nudę w podróży

Amerykańscy spece od nowinek technicznych z General Motors jakiś czas temu<wbr>usiedli przy wysokokofeinowej kawie i rozmyślali jak zabić nudę, która<wbr>bardzo często towarzyszy pasażerom siedzącym na tylnej kanapie, w trakcie<wbr>długich podróży. O to efekt - cztery aplikacje do gry i komunikacji<wbr>społecznościowej, wwietlane na bocznych szybach samochodu.

 

General Motors odrzuca oskarżenia Spykera

W lipcu tego roku świat obiegła informacja, że Spyker złożył pozew w <wbr>amerykańskim sądzie stanu Michigan przeciwko Genral Motors. Holenderski, <wbr>były właściciel Saaba zażądał odszkodowania w wysokości 3<wbr>miliardów dolarów. Amerykanie jak można było się spodziewać,<wbr>pozew odrzucili.

 

Lykan Hypercar, czyli bardzo drogo i bardzo szybko

Segment szybkich, mocnych i drogich supersamochodów zarezerwowanych dla<wbr>osób, które nie wiedzą, co już zrobić z pieniędzmi, ma się<wbr>całkiem dobrze. Właśnie do tego grona dołączył kolejny model - Lykan<wbr>Hypercar, stworzony przez arabską firmę motoryzacyjną W Motors.

 

Lykan Hypersport bardzo rozchwytywany

Arabska firma W Motors musi szybko zmienić plany sprzedażowe, gdyż ich <wbr>pierwszy samochód cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Piekielnie <wbr>drogiego Lykana Hypercar zamówiła już pokaźna liczba osób.

 

General Motors wykupił zakład w Tychach

Amerykański koncern General Motors wczoraj podpisał umowę, która<wbr>potwierdza zakup pozostałych 40% akcji Isuzu Motors Polska Sp. z o.o. od Isuzu<wbr>Motors.

 

Pół miliarda aut od General Motors

Koncern General Motors świętuje dziś wyjątkowy sukces - jako pierwsza firma<wbr>na świecie wyprodukował 500 milionów aut. Z tej okazji pięć<wbr>osób otrzymało nowy samochód... za darmo.

 

General Motors zapowiada nowy model

Amerykański koncern motoryzacyjny zainwestuje potężne pieniądze w swoją<wbr>fabrykę. Przy okazji GM ogłasza nadejście nowego bardzo tajemniczego modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "W Motors".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019