Wyszukiwałeś:

W12

. Znaleziono 95 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: W12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 95 wszystkich):

Wątek na forum: Sportowa skrzynia w Audi

Czyli podpasuje do co najwyzej 3.0TDI ale i wszystkich benzynowych poza W12 i V10 biturbo ~cdi

 

650-konny Golf!

Jeszcze nigdy Volkswagen Golf GTI nie był tak mocny, tak szybki i tak szeroki.Prawdziwie wyścigowe auto przygotowali dla swoich fanów inżynierowieVolkswagena. Pod maską Golfa GTI W12 znalazł się silnik o mocy aż 650 konimechanicznych.

 

Lekki tuning Bentleya

Ostatnimi czasy utarło się, że najczęstszymi klientami marki Bentley sągwiazdy piłki nożnej. Oczywiście bardziej konserwatywnym klientom markiniekoniecznie musi się to podobać. Dlatego firma Projekt Kahn przygotowałapakiet, który dodaje modelowi Flying Spur sporo wyjątkowości.

 

621 KM i wiatr we włosach

Do premiery kolejnego superkabrioletu marki Bentley pozostało jeszcze trochęczasu. Niecierpliwi mogą jednak zobaczyć jak będzie się prezentowaćsamochód, dzięki artystycznej wizualizacji.

 
 

Nowy głos Bentleya

Brytyjska marka zaprezentowała film, w którym możemy zobaczyć testynowego silnika, który trafi pod maskę modelu Continental GT w przyszłymroku.

 

Bentley Flying Spur już oficjalnie

Producent luksusowych aut z Crewe odsłonił swój najnowszy model,który zostanie zaprezentowany światu po raz pierwszy na targach wGenewie. Auto oferowane jest z jednym, ale za to potężnym silnikiem W12.

 

System COD w trzech silnikach Audi

Technika odłączania cylindrów sprawia, że auto zużywa nawet o 20procent mniej paliwa. Od teraz ta technologia jest dostępna w jednostkach 1.4TFSI COD, 4.0 TFSI COD i W12 COD.

 

Najbardziej luksusowe Audi A8

Audi pokazało koncepcyjną wersję swojej topowej limuzyny. Auto w wersji A8 LW12 zostało wykończone przez włoską firmę  Poltrona Frau.

 

Silnik przyszłości od Volkswagena

Na wiedeńskim międzynarodowym sympozjum o tematyce motoryzacyjnej, przedstawiciele Volkswagena mówili o autach przyszłości. Czego możemy się spodziewać? Między innymi 1-litrowego silnika o mocy prawie 300KM!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019