Wyszukiwałeś:

W211

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: W211

Spróbuj też wyszukać: 3 2 cdi bmw mercedes w211

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Mercedes Klasa E: Mercerdes W210

5 Warty swej ceny, napewno następnymsamochodem będzie W211

 

Alfa Romeo 156: dobre tanie auto

4.75 wprawdzie mam je krótko ale miałem wżyciu ok 30 aut i alfa naprawdę wypada dobrze, ma skórę idrewno,klimatronic, elektrykę i....styl! mam też merca w211 z 2004 w dieslu iróżnica w komforcie niejednego by zaskoczyła, a przy tym cena zakupu.....<...

 

Mercedes Klasa E: POLECAM!!!!!!!!!!

5 Zakupiłem od pierwszego właściciela zNiemiec,przy oryginalnym przebiegu 184000 km.Ksiażka serwisowa. Nigdzie niestukniety( przetestowany wskażnikiem cyfrowym).Posiadam go 1,5 roku.Mogępowiedzieć- miałem wiele marek samochodów i szczególnie polecał...

 

Od "pontona" do "okularnika"

Już prawie od miesiąca w salonach dostępna jest najnowsza generacjaMercedesa, który w swojej historii był chyba najpopularniejszym modelemtej marki. Od początków produkcji przekonał do siebie przeszło 10milionów użytkowników, a jego poprzednie wersje dla wieluPolaków były początkiem przygody z motoryzacją spod znaku gwiazdy.

 

Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Bycie ekologicznie poprawnym jest ostatnio jednym z głównychcelów koncernów motoryzacyjnych. Niektóre"zielone" pomysły są tylko zwykłym marketingowym kamuflażem,podczas gdy inne rzeczywiście poprawiają samopoczucie nie tylko kierowcy, aletakże środowiska. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy w przypadku Mercedesa E300Bluetec opłaca się dopłacać.

 

Volkswagen Passat: raczej kupie ponownie, o ile nowa wersja CC nie bedzie jeszcze bardziej awaryjna

4 Powiedzmy jasno, awaria ukladu chlodzenia w2-letnim aucie po 58K przebiegu, to jest ZENADA!. Oprocz tego nie ma sie czegoprzyczepic.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019