Wyszukiwałeś:

WEC

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: WEC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Peugeot: Francuski producent odchodzi z Le Mans

Wczoraj Peugeot ogłosił, że zakończył program Le Mans ze skutkiemnatychmiastowym. Powodem ma być kryzys finansowy w Europie.

 

Audi w Le Mans wystartuje z hybrydą

Producent aut z Ingolstad, który w ostatnich latach zdominował 24-godzinny wyścig w Le Mans w tegorocznej edycji wystawi bolid klasy LMP1wyposażony w napęd hybrydowy. Na starcie 80. wyścigu na torze Circuit de laSarthe Audi wystawi 4 samochody.

 

Audi prezentuje bolid R18

Producent aut z Ingolstad zdominował w ostatnich latach wyścig 24h w Le Mansi zanosi się, że w tym roku niemiecki zespół znów będziefaworytem. W osiągnięciu sukcesu ma pomóc najnowszy bolid klasy LMP1 -R18.

 

Toyota poprawiła bolid klasy LMP1

Toyota ma sporo do udowodnienia w nadchodzącym sezonie w wyścigach długodystansowych. W zeszłym roku zespół debiutował, ale nieukończył 24h wyścigu Le Mans. Dziś w południowej Francji rozpoczęły siętesty poprawionego bolidu TS030.

 

Pierwsze testy bolidu Porsche

Producent sportowych samochodów z Zuffenhausen w przyszłym rokupowróci do walki na torze Circuit de la Sarthe. Bolid klasy LMP1przeszedł już pierwsze testy.

 

Audi testuje nowe R18 e-tron

Na torze Sebring producent z Ingolstadt testuje najnowszy bolid klasy LMP1,który w przyszłym sezonie będzie rywalizował w wyścigachdługodystansowych.

 

Porsche rzuca wyzwanie w wyścigach długodystansowych

Sezon wyścigowy wystartuje już za chwile, Porsche właśnie rzuca rękawicę przeciwnikom i przedstawia swoje plany na tegoroczną edycję 24-h Le Mans iWorld Endurance Championship (WEC).

 

TS040 Hybrid nową bronią Toyoty

Japoński producent na dwa miesiące przed 24h Le Mans pokazał nowy bolidklasy LMP1. Toyota przedstawiła również kierowców,którzy będą reprezentować barwy zespołu z kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Porsche z innowacyjnym układem hybrydowym

W 2014 roku producent z Zuffenhausen powrócił do startów wtopowej klasie wyścigów długodystansowych. Niemcy przygotowali model919, który na swoim koncie ma pierwsze sukces. Bolid klasy LMP1 zostałwyposażony w wydajny i zarazem skomplikowany system hybrydowy.

 

Kierowcy Toyota zdobywają tytuł mistrzowski

Japoński zespół udowodnił w wyścigach długodystansowych swójpoziom sportowy. Toyota wygrała przed ostatni wyścig w Bahrajnie iprzybliżyła się do mistrzostwa FIA World Endurance Championship (WEC).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019