Wyszukiwałeś:

WOSP

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: WOSP

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Hyundai dla WOŚP

Hyundai Motor Poland przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyterenowy model Santa Fe, który pomoże w ratowaniu życia dzieci poszkodowanychw wypadkach i nauce udzielania pierwszej pomocy.

 

Kangoo dla WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, prowadzona przez JerzegoOwsiaka, zakupiła 20 samochodów Renault Kangoo. Pojazdy będąwykorzystywane w codziennej działalności hospicjów dziecięcych wcałej Polsce. Uroczyste przekazanie aut nastąpi 10 stycznia 2010 roku podczasXVIII Finału WOŚP.

 

Mercedes dla WOŚP

W ubiegłą niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrałała już poraz dziewiętnasty. Do akcji dołączył się Mercedes-Benz przekazując narzecz fundacji Mercedesa Vito.

 

Bridgestone gra z WOŚP

Firma Bridgestone włączyła się w XIX Finał Wielkiej Orkiestry ŚwiątecznejPomocy. Przekazane na charytatywne aukcje gadżety firmowe z oryginalnympodpisem Roberta Kubicy sprzedane zostały za ponad 1800 zł.

 

Chopper dla WOŚP

Już za ponad miesiąc wystartuje jubileuszowy 20. Finał Wielkiej OrkiestryŚwiątecznej Pomocy. Jubileuszowa zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚPbędzie wyjątkową m.in. dzięki ważnej licytacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019