Wyszukiwałeś:

WRC X

2 X

. Znaleziono 160 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: WRC 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 160 wszystkich):

WRC: Marsylianka rozpoczęta

Pierwsze dwa czwartkowe odcinki specjalne rajdu Monte Carlo potwierdziływysoką formę obu kierowców fabrycznego zespołu Citroena. Po pierwszymetapie imprezy na prowadzeniu obrońca mistrzowskiego tytułu Sebastien Loeb.Francuz z przewagą 12,7 s. ucieka przed drugim C4 WRC, prowadzonym przezDaniego Sordo. Dopiero 44 s. za Francuzem podąża numer 1 ekipy Forda, MikkoHirvonen.

 

WRC: Loeb nie pozostawia złudzeń

Wymarzony początek sezonu dla pięciokrotnego mistrza świata, SebastienaLoeba. Po zwycięstwach w Irlandii i Norwegii, fabryczny kierowca Citroenazdobył kolejny komplet punktów. Tym razem Francuz nie dał szans rywalompodczas Rajdu Cypru i po raz 50 wygrał rundę WRC. Świetnie spisał sięjedyny Polak, Michał Kościuszko. W swojej klasie Junior WRC, krakowianin zakierownicą Suzuki Swift, był drugi ustępując tylko Czechowi, MartinowiProkopowi.

 

WRC: Loeb traci już tylko punkt

Wyniki zakończonego w niedzielę Rajdu Katalonii rzutują na cały tegorocznysezon WRC. Sebastien Loeb (Citroen), który wygrał przedostatniąeliminację tego serialu zbliżył się na 1 punkt do lidera klasyfikacji, MikkoHirvonena (Ford). To oznacza, że o tytule mistrzowskim rozstrzygnie następnyRajd Wielkiej Brytanii.

 

WRC 2 - powrót na rajdowe "oesy"

Kto miał do czynienia z zeszłorocznym wydaniem, będzie wiedział czegospodziewać się po tej grze. Jej pełna nazwa to WRC 2: Fia World RallyChampionship.. Jest to kontynuacja gry symulującej rajdy opartej na pełnejlicencji FIA. Co to oznacza?

 

Ostatni atak po mistrzostwo

Dziś Robert Kubica wraz ze swoim pilotem Maćkiem Baranem otrzymają ostatniąszansę na zapewnienie sobie tytułu w WRC-2. Jeśli załoga Kubica/Baranukończy rajd co najmniej na drugim miejscu to zdobędzie tytuł. Czymistrzostwo otworzy przed Kubicą szersze wrota w rajdowym światku?

 

WRC: Pechowy weekend Roberta Kubicy

Robert Kubica w miniony weekend po raz pierwszy w swojej rajdowej przygodziezasiadł za kierownicą auta WRC. Jednak start w rajdzie Wielkiej BrytaniiPolak nie zapisze delikatnie mówiąc do udanych.

 

Citroen podał skład kierowców WRC!

Francuski producent zdradził kto będzie reprezentował jego barwy wprzyszłym sezonie w topowej klasie WRC. Zabrakło tego najważniejszego!

 

Robert Kubica podsumowuje rok startów w WRC

Rozdział w karierze Roberta Kubicy pt "WRC" trwa już rok. Polak wkilku słowach postanowił podczas Rajdu Portugalii podsumować ten okres.

 

3,2,1... stratuje Rajd Polski!

Praktycznie już od godziny 8.00 trwa Rajd Polski, który rozpocząłsię odcinkiem testowym. Eliminacja WRC rozgrywana na mazurskich trasach tonajważniejsze święto fanów motorsportu w Polsce. Cały świat patrzyprzede wszystkim na Roberta Kubicę.

 

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Pojawiły się pierwsze przesłanki, które dotyczą przepisów wWRC na sezon 2017. Za dwa lata mają pojawić się nowe regulacje, naktóre wyczekuje powracająca do startów w rajdach Toyota.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "WRC 2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019