Wyszukiwałeś:

WRC

. Znaleziono 672 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: WRC

Spróbuj też wyszukać: KUBICA W FERRARI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 672 wszystkich):

Wiele zmian w WRC

Prezentacja nowego Focusa WRC, pauza i powrót w 2007 roku fabrycznegozespołu Citroena, nowy system rozgrywek rajdowego czempionatu - to kilkagorących wiadomości z rajdowego cyrku World Rally Championship.

 

Barbórka bogatsza w WRC

Lista zgłoszeń do tegorocznego „Kryterium Asów” – 45.Rajdu Barbórka nabiera większych rumieńców za sprawą kolejnychzałóg zapowiadających start w samochodach klasy WRC. Aktualnieswój akces w takich rajdówkach przedstawiło pięciukierowców, w tym Leszek Kuzaj. Nad startem w „wurcu”zastanawia się także Krzysztof Hołowczyc.

 

WRC: Ford Focus WRC 2008

Ford of Europe zaprezentował wczoraj (10.01.), wygląd samochodu Ford Focus RSWRC na sezon 2008 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA 2008 podczas prezentacjizespołu na Międzynarodowym Salonie Samochodów Sportowych w Birmingham.

 

WRC: Marsylianka rozpoczęta

Pierwsze dwa czwartkowe odcinki specjalne rajdu Monte Carlo potwierdziływysoką formę obu kierowców fabrycznego zespołu Citroena. Po pierwszymetapie imprezy na prowadzeniu obrońca mistrzowskiego tytułu Sebastien Loeb.Francuz z przewagą 12,7 s. ucieka przed drugim C4 WRC, prowadzonym przezDaniego Sordo. Dopiero 44 s. za Francuzem podąża numer 1 ekipy Forda, MikkoHirvonen.

 

WRC: Sardynia dla Loeba, znakomity Kościuszko!

40. Tyle zwycięstw ma już na swoim koncie Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).Francuz w ostatni weekend wygrał Rajd Sardynii, szóstą eliminacjętegorocznego sezonu WRC. 1. To z kolei cyfra Michała Kościuszko i jego pilotaMacieja Szczepaniaka (Suzuki Swift S1600), którzy we Włoszech odnieśliswoje pierwsze zwycięstwo w klasyfikacji Junior WRC!

 

WRC: Loeb traci już tylko punkt

Wyniki zakończonego w niedzielę Rajdu Katalonii rzutują na cały tegorocznysezon WRC. Sebastien Loeb (Citroen), który wygrał przedostatniąeliminację tego serialu zbliżył się na 1 punkt do lidera klasyfikacji, MikkoHirvonena (Ford). To oznacza, że o tytule mistrzowskim rozstrzygnie następnyRajd Wielkiej Brytanii.

 

WRC 2010 (PS3) - recenzja gry

Jeśli śrubowanie rekordów i notoryczne wygrywanie Sebastiena Loeba wrajdowych mistrzostwach świata powoduje u ciebie niepohamowaną chęćziewania, to teraz masz okazję sam napisać historię tegorocznego sezonu WRC.Wystarczy, że wciśniesz gaz w nowej grze WRC 2010.

 

WRC: Wraca Nowikow

Młody, utalentowany i nie znający strachu. Jewgienij Nowikow, którydebiutował w serii WRC w 2009 roku powraca na światowe odcinki specjalne.Rosjanin rozpocznie sezon WRC 2011 od Rajdu Meksyku za kierownicą nowego auta.

 

Toyota ogłosiła skład na nowy sezon WRC

Rajdowy zespół Toyota Gazoo Racing ogłosił skład na sezon 2020 wmistrzostwach WRC. Do teamu dołączy m.in. Sebastien Ogier, sześciokrotnymistrz świata.

 

Toyota Yaris WRC w nowych barwach na sezon 2021

TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team pokazał nowe malowanie Toyoty Yaris WRC.Fabryczny zespół Toyoty będzie walczył tym samochodem o kolejne tytuły w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC) w sezonie 2021.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021