Wyszukiwałeś:

WRX X

Concept X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: WRX Concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa Laguna na sportowo

wygląd to nei wszystko.. ~krzywy

 

Subaru Impreza: Trzecie oblicze

Dokonywanie rewolucyjnych zmian wyglądu w modelu, który od lat kojarzonyjest z określonym wizerunkiem to z reguły niełatwa sztuka dla producenta. Tymbardziej, kiedy auto przez najważniejsze jury, a więc klientów zostałookreślone mianem kultowego. Przed takim wyzwaniem stanęło właśnie Subaru,które postanowiło przedstawić zupełnie nowy, zupełnie inny, trzeciformat modelu Impreza.

 

Lancer sportowym hatchbackiem

Wydawało się, że kierunek jaki obrało Subaru podczas tworzenia nowejgeneracji Imprezy będzie przypadkiem całkowicie odosobnionym. Okazało sięjednak, że odwieczny konkurent - Mitsubishi Lancer również będziedostępny jako hatchback.

 

Think, feel, drive

Subaru Impreza WRX STI to samochód drogi, niezbyt urokliwy z zewnątrz ikiepsko wykonany w środku. Ale nie ma to żadnego znaczenia – tosuperauto.

 

Subaru Impreza Concept w LA

FHI, czyli Fuji Heavy Industries Ltd., właściciel Subaru, pokazał dziś nakalifornijskich targach koncepcyjną wizję przyszłych wersji ikony japońskiejmarki.

 
 

Czy to już koniec Imprezy?

To pytanie przeraża każdego studenta, gdyż albo zwiastuje nadejściepolicji, albo oznacza, że czas przygotowywać się do sesji. Teraz to pytaniezadają sobie również fani marki z Japonii. Subaru na targach w NowymJorku pokazuje WRX Concept.

 

Subaru zapowiada model Levorg

Japoński producent spod znaku plejad pokazał kilka zdjęć zapowiadającychmodel Levorg, który zadebiutuje na zbliżających się targach w Tokio.

 

Subaru zapowiada nowego WRXa!

Oto przedsmak tego, co zobaczymy na stoisku Subaru na tegorocznych targachmotoryzacyjnych w Los Angeles. Gwiazdą będzie produkcyjna wersja modelu WRX wspecyfikacji amerykańskiej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "WRX Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019