Wyszukiwałeś:

WRX

. Znaleziono 134 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: WRX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 134 wszystkich):

Całkiem inny WRX

Dziennikarzom zagranicznego portalu branżowego udało się przyłapać podczastestów nadchodzący model Subaru Impreza WRX. Okazało się, że nowy samochódodróżniać się będzie znacznie od swoich sławnych poprzedników.

 

Pakiet imprezowy GB270

Brytyjski oddział Subaru przygotował dla swoich klientów specjalny pakietsportowy, który dedykowany jest flagowemu modelowi marki, Impreza WRX.Unikatowa wersja oznaczona kodem GB270 dostępna będzie w ograniczonej liczbie300 egzemplarzy.

 

Subaru Impreza STi 2008: Podwójna osobowość

Nie szata zdobi człowieka. Nie szata zdobi też samochód, lecz jegoosiągi można by rzec, kiedy spogląda się na nową wersję Subaru Impreza WRXSTi. Kontrowersji co do wyglądu to auto nie pozbędzie się nigdy, ale wszelkiewątpliwości co do walorów jezdnych zamienia w drobny pył już przypierwszym kontakcie. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas polskiejpremiery tego modelu.

 

Subaru Impreza WRX 2009 będzie mocniejsze

W internecie pojawiły się informacje na temat Subaru Imprezy WRX w wersji narok 2009. Najważniejsza z nich dotyczy mocy kultowego Japończyka, którawzrośnie do 265 KM.

 

Subaru Impreza WRX STi z mocnym C

Japońskie Subaru jeszcze nie tak dawno świętowało debiut kultowej ImprezyWRX STi, a już w planach ma wprowadzenie podrasowanej wersji tego modelu.Skrót Spec. C ma symbolizować jeszcze większe sportowe doznania.

 

Subaru Impreza WRX STI w wersji "soft"

Markę Subaru w ostatnich latach swojej działalności "kręci"szokowanie. Przerabialiśmy już kontrowersyjne nadwozie Imprezy typu hatchback,wysokoprężne silniki boxer, a teraz przyszła kolej na skrzynie automatyczne wkultowej wersji WRX STI.

 

Nowe Subaru WRX całkiem odrębnie

Nowe Subaru WRX pojawi się na rynku jako całkiem osobny model o nadwoziucoupe. Powstanie również wariant STI, który zapowiada rajdoweambicje.

 

Czy to już koniec Imprezy?

To pytanie przeraża każdego studenta, gdyż albo zwiastuje nadejściepolicji, albo oznacza, że czas przygotowywać się do sesji. Teraz to pytaniezadają sobie również fani marki z Japonii. Subaru na targach w NowymJorku pokazuje WRX Concept.

 

Oto nowe Subaru WRX

Jedną z najjaśniejszych gwiazd wystawy w Los Angeles, i to nie ze względu nalogo marki, bez wątpienia jest nowe Subaru WRX.

 

Subaru WRX S4 SportVita tylko dla Japonii

Na salonie Tokyo Motor Show 2015 Subaru pokaże luksusową odmianę WRX S4.Nazywa się SportVita i jest najbardziej prestiżową odmianą tego modelu.Niestety, przygotowano go tylko na Japonię.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019