Wyszukiwałeś:

WTCC

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: WTCC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Chevrolet WTCC Cruze 2009

Podczas Salonu Samochodowego w Bolonii Chevrolet zaprezentował, nowy modelCruze WTCC, który będzie startował w nadchodzącym sezonie w zawodachWorld Touring Car Championship (WTCC).

 

Solberg: Kierunek WTCC

Petter Solberg przyznał, że być może w przyszłym roku zamieni kokpitrajdówki na jedną z wyścigówek startujących w mistrzoswtachświata samochodów turystycznych - WTCC. Norweg nadal nie ma sensownejalternatywy na kontynuowanie programu w WRC.

 

WTCC: Wyścig w Maroko odwołany

Promotorzy serii wyścigowej samochodów turystycznych - WTCC, zdecydowalio odwołaniu dwóch rund mistrzostw na terenie Maroka. Aktualnie szukanejest zastępstwo w Europie.

 

WTCC: Hungaroring zastąpi Marakesz

Tak jak wstępnie zapowiadano wyścig WTCC w Marakeszu zostanie zastąpionyprzez eliminacje zlokalizowane w Europie.

 

Honda rzuca wyzwanie w WTCC

Dziś japoński producent ogłosił, że zamierza rozpocząć swoją przygodę z serią WTCC organizowaną pod nadzorem FIA. Honda wystawi w wyścigach modelCivic.

 

Chevrolet odchodzi z WTCC!

Dwukrotny zwycięzca klasyfikacji generalnej w WTCC, Chevrolet podjął decyzję o wycofaniu się z jednej z topowych serii wyścigowych. Zespół pożegna się z WTCC z końcem obecnego sezonu.

 

Honda rozpoczęła testy Civica WTCC

Honda przeprowadziła już pierwsze testy swojego samochodu, którym zamierza rywalizować w serii WTCC. Shakedown odbył się 27 lipca na torze Vairano.

 

Sebastien Loeb testuje Citorena C-Elysee WTCC

Francuz, Sebastien Loeb kilka dni temu odbył pierwsze testy na torze PaulRicard za kierownicą modelu C-Elysee WTCC. Citroen wraz z Loebem w przyszłymroku będą rywalizować w WTCC.

 

Alfa Romeo 4C w FIA WTCC

Pierwsza eliminacja mistrzostw WTCC rozegrana zostanie dopiero za miesiąc, alejuż teraz Alfa chwali się swoją obecnością w tegorocznym sezonie. Nie,włosi nie wchodzą do ścigania, a dostarczą samochód bezpieczeństwa,którym będzie model 4C.

 

Debiut marzeń Loeba i Citroena w WTCC

Zdobyć 9. tytułów mistrza świata w WRC to wyczyn legendarny,którego nikt przed Loebem nie dokonał. Jednak o tym w weekendprzypominał jedynie nr startowy na aucie Francuza. Cały świat czekał najego debiut w WTCC. Loeb wraz z Citroenem zmiażdżyli konkurencję.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019